reklama

Hisense brzy oznámí tablet E22

Hisense brzy oznámí tablet E22
2020-04-24T22:47:33+01:00
• 25. 4. 2020

Zdroj: Hisense-usa.com

Velmi nestandardní novinku má připravenou společnost Hisense, která po posledním přírůstku s názvem F50 5G chystá zařadit do prodeje tablet nesoucí označení E22. Čínský producent opětovně zvolil čipovou sadu od méně rozšířeného dodavatele Unisoc (dříve firma Spreadtrum). O zařízení se jako první zmínil výrobce čipové sady na svém oficiálním Twitter účtu, přičemž Hisense neprozradilo jedinou podrobnější informaci.

Stále pod pokličkou

Tablet má být primárně určen pro vzdělávací účely u dětí, a nejen proto byl nasazen 10,1palcový panel s FullHD+ rozlišením. Kolem displeje jsou poměrně tlusté rámečky nebo nechybí ani kamerka na video hovory. Hardwarovou stránku dostane pod kontrolu osmijádrový procesor T610 od Unisoc.

Velikost operační paměti RAM a ani interního úložiště není zatím zcela vůbec objasněna. Kromě běžného WiFi připojení bude podporovat datové přenosy přes SIM kartu umístěnou v dual-SIM slotu a také slibují možnost uskutečňování telefonních hovorů.

Hisense e22 2000x1000x

Zdroj: Gizmochina.com

Nejzajímavějším prvkem se stane čtveřice senzorů fotoaparátu v zadní části, kde hlavní snímač nabídne 32MPx snímač. S největší pravděpodobností půjde maximálně o zástupce do střední třídy. V každém případě doufejme, že již nejbližší dny přinesou všechny důležité informace včetně doporučených prodejních cen.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim