reklama

TOP bezdr├ítov├í sluch├ítka u┼ż od 246 K─Ź! sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

TOP bezdr├ítov├í sluch├ítka u┼ż od 246 K─Ź! [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-03-27T16:17:05+01:00
ÔÇó 27. 3. 2020

Bezdr├ítov├í sluch├ítka Xiaomi QCY T5 za skv─Ťlou cenu

Xiaomi┬áse nev─Ťnuje pouze v├Żrob─Ť chytr├Żch telefon┼», ale tak├ę nejr┼»zn─Ťj┼í├şho p┼Ö├şslu┼íenstv├ş ÔÇô od chytr├Żch hodinek a n├íramk┼», a┼ż po chytr├ę ┼ż├írovky, ─Źi dokonce kolob─Ť┼żky. A pr├ív─Ť p┼Ö├şslu┼íenstv├ş se nyn├ş budeme v─Ťnovat, nebo┼ą┬áXiaomi┬áp┼Öedstavilo zbrusu nov├í┬ábezdr├ítov├í sluch├ítka. Xiaomi┬ána sv├ę konferenci odhalilo nov├í sluch├ítka pod n├ízvem QCY T5. Poj─Ćme si tedy┬ásluch├ítka┬ápodrobn─Ťji p┼Öedstavit.┬á

bezdrátová sluchátka  bezdrátová sluchátka600x600 3 600x600x

Ka┼żd├ę sluch├ítko v├í┼ż├ş zhruba 4,2 gram┼», p┼Öi─Źem┼ż jejich celkov├í velikost ─Źin├ş 7,2 mm. Sluch├ítka jsou mimo jin├ę dod├ív├ína tak├ę se speci├íln├şm dob├şjec├şm krytem, tak jako nab├şz├ş AirPods od Applu. Nicm├ęn─Ť, na lev├ę stran─Ť sluch├ítka se nach├íz├ş dotykov├í ─Ź├íst, d├şky kter├ę m┼»┼żete ovl├ídat hudebn├ş p┼Öehr├íva─Ź, p┼Öij├şmat hovory a vyvolat chytr├ęho asistenta.

Origin├íln├ş Xiaomi QCY T5┬ájsou internetov├ęho obchodu┬áeBay┬áje v┼íak po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 625 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit.┬áKupujte ZDE.

A6S sluch├ítka ve slev─Ť

eBay nab├şz├ş tak├ę bezdr├ítov├í sluch├ítka A6S ┬ás Bluetooth 5.0 za skv─Ťlou cenu 246 K─Ź. T├ęto ceny m┼»┼żete doc├şlit ale pouze p┼Öi pou┼żit├ş na┼íeho speci├íln├şho odkazu.

bezdrátová sluchátka

Za n├şzkou cenu z├şsk├íte zaj├şmav├í bezdr├ítov├í sluch├ítka s bateri├ş o kapacit─Ť 280 mAh. Doba p┼Öehr├ív├ín├ş ─Źin├ş p─Ťt hodin. Tato sluch├ítka jsou tedy ide├íln├ş na b─Ťh├ín├ş ─Źi b─Ť┼żn├ę sportov├ín├ş. Nav├şc maj├ş funkci tlumen├ş okoln├şho hluku a t├ę┼ż maj├ş zv├Ż┼íenou citlivost mikrofonu. Tak┼że je m┼»┼żete vyu┼ż├şt i jako Bluetooth headset, v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öi ─Źek├ín├ş na hovor v├ím vydr┼ż├ş 120 hodin ve stand-by re┼żimu.

Sluch├ítka z port├ílu eBay z├şsk├íte ji┼ż nyn├ş za n├şzkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 246 korun m├íte sluch├ítka, kter├ę toho budou um─Ťt opravdu hodn─Ť. Sluch├ítka za tuto cenu je bezkonkuren─Źn├ş nab├şdka.┬áSluch├ítka zakoup├şte ZDE.

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat