reklama

Huawei Sound X představen, nabízí 360stupňový zvuk

Huawei Sound X představen, nabízí 360stupňový zvuk
2020-03-27T19:30:10+01:00
• 27. 3. 2020

Zdroj: Fonearena

Společnost Huawei spolupracovala s výrobcem luxusních reproduktorů Devialet, aby na trh uvedla nový reproduktor Huawei Sound X. Ten nabízí velice pokročilé technologie, jako je Speaker Active Matching, Hi-Res certifikaci, Huawei Share a další.

První dojmy z Huawei P40 Pro aneb mé poprvé bez Googlu

Huawei Sound X s prémiovými funkcemi

Konstrukce je velice podobná konkurenčnímu HomePodu od Applu. Nabízí tak elegantní válcovitý design, ve kterém je umístěno hned šest výškových reproduktorů a duální subwoofery. Díky této sestavě dokáže reproduktor nabídnout 360stupňový zvuk. Vestavěná je působivá technologie Speaker Active Matching od firmy Devialet, která specificky konfiguruje reproduktor podle jeho charakteristik. Basy mohou jít na velice nízkou úroveň, konkrétně se bavíme o 40 Hz. 

Huawei Sound X

Zdroj: Fonearena

Reproduktor má také integrovaný Push-Push Acoustic Design, který využívá symetrické duální subwoofery k potlačení vibrací druhého, potlačení zkreslení při jakékoli hlasitosti a dosažení až SPL 93 dB čistého, jemného zvuku s až 144 watty výkonu. Šest výkonných reproduktorů pak používá algoritmus Huawei Sound k vytváření prostorového zvuku. 

Huawei Sound X Huawei Sound X

Zdroj: Fonearena

Mezi další technologie modelu Sound X patří certifikace Hi-Res a Huawei share, díky kterému budete moci okamžitě přehrávat hudbu z reproduktoru jediným klepnutím. Společnost Huawei prozatím neprozradila, kolik korun si za reproduktor bude účtovat. Vzhledem k partnerství s Devialet a implementovaných funkcí lze očekávat netradičně vyšší cenovku.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim