reklama

Galaxy S10 Lite získává podporu 4K 60fps videa

Galaxy S10 Lite získává podporu 4K 60fps videa
2020-03-12T13:30:36+01:00
• 12. 3. 2020

V lednu jihokorejská společnost Samsung uvedla na trh dva subprémiové modely. Konkrétně šlo o Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite. Oba telefony jsou hlavními rivaly pro OnePlus 7T, ovšem každý z nich cílí na jiné zákazníky. Zatímco S10 Lite je zaměřen na uživatele, kteří chtějí výkonný hardware, ale určité kompromisy v oblasti designu, Note 10 Lite cílí na zákazníky, kteří chtějí podporu S-Pen za nižší cenu. 

Samsung představil Galaxy Note10 Lite a Galaxy S10 Lite

Galaxy S10 Lite podporuje lepší kvalitu videa

Zmíněné Galaxy S10 Lite nabízí opravdu velice dobrý poměr cena/výkon. Na zadní straně se nachází 48megapixelový fotoaparát s clonou f/2.0, 5megapixelový makrofotoaparát s clonou f/2.4 a třetí 12megapixelový širokoúhlý foťák s clonou f/2.2. Telefon je vybaven také režimem Super Steady OIS, který zaujal nejednoho uživatele. Problém ale byl, že tento režim postrádal určité funkce. Na tom nyní Samsung zapracoval.

Galaxy S10 Lite

Zdroj: XDA-Developers

Jihokorejský výrobce zveřejnil novou aktualizaci, která přináší podporu 4K videa při rychlosti 60fps. Kromě toho instalační balíček přináší také zlepšenou kvalitu a stabilitu obrazu. To ale není vše. Výrobce totiž zapracoval na zrychlení čtečky otisky prstů, která se nachází v displeji. Zapomenout zmínit nesmím ani přítomnost nejnovější bezpečnostní záplaty Googlu z února 2020. 

Aktualizace má velikost přibližně 420 MB a poprvé se objevila v Indii. Na ostatních trzích by se měla objevit v průběhu tohoto týdne. 

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim