Galaxy S10 Lite získává podporu 4K 60fps videa

Galaxy S10 Lite získává podporu 4K 60fps videa
2020-03-12T13:30:36+02:00
• 12. 3. 2020

V lednu jihokorejská společnost Samsung uvedla na trh dva subprémiové modely. Konkrétně šlo o Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite. Oba telefony jsou hlavními rivaly pro OnePlus 7T, ovšem každý z nich cílí na jiné zákazníky. Zatímco S10 Lite je zaměřen na uživatele, kteří chtějí výkonný hardware, ale určité kompromisy v oblasti designu, Note 10 Lite cílí na zákazníky, kteří chtějí podporu S-Pen za nižší cenu. 

Samsung představil Galaxy Note10 Lite a Galaxy S10 Lite

Galaxy S10 Lite podporuje lepší kvalitu videa

Zmíněné Galaxy S10 Lite nabízí opravdu velice dobrý poměr cena/výkon. Na zadní straně se nachází 48megapixelový fotoaparát s clonou f/2.0, 5megapixelový makrofotoaparát s clonou f/2.4 a třetí 12megapixelový širokoúhlý foťák s clonou f/2.2. Telefon je vybaven také režimem Super Steady OIS, který zaujal nejednoho uživatele. Problém ale byl, že tento režim postrádal určité funkce. Na tom nyní Samsung zapracoval.

Galaxy S10 Lite

Zdroj: XDA-Developers

Jihokorejský výrobce zveřejnil novou aktualizaci, která přináší podporu 4K videa při rychlosti 60fps. Kromě toho instalační balíček přináší také zlepšenou kvalitu a stabilitu obrazu. To ale není vše. Výrobce totiž zapracoval na zrychlení čtečky otisky prstů, která se nachází v displeji. Zapomenout zmínit nesmím ani přítomnost nejnovější bezpečnostní záplaty Googlu z února 2020. 

Aktualizace má velikost přibližně 420 MB a poprvé se objevila v Indii. Na ostatních trzích by se měla objevit v průběhu tohoto týdne. 

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat