reklama

Instagram pracuje na reakcích u soukromých zpráv

Instagram pracuje na reakcích u soukromých zpráv
2020-02-02T21:31:44+02:00
• 3. 2. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Poměrně nedávno jsme se dočkali novinky u aplikace Twitter, kde nově můžete reagovat na soukromé zprávy pomocí předvolených emoji. Nyní se ukazuje, že podobná novinka zamíří i do aplikace Instagram, konkrétně také do soukromých zpráv.

Instagram a reakce

Instagram nedávno ohlásil, že bude k dispozici webový klient pro soukromé zprávy. Prozatím dochází k testování a rozšíření mezi všechny uživatele bude nějakou dobu trvat. Mezitím se pracuje na rozšíření možností aplikace v oblasti soukromých zpráv.

Jak jde vidět na animovaném obrázku výše, budou k dispozici emoji reakce. Nejedná se o nijak překvapivou funkci, vzhledem k tomu, že podobná funkce je dostupná v aplikaci Messenger již nějakou dobu. Možná se jedná o následek propojení těchto komunikačních kanálů, jak bylo oznámeno před nějakým časem.

Také se dozvídáme o menší grafické úpravě. Bude se dotýkat pole pro vložení zprávy. Při posouvání obsahu se stane částečně průhlednou, což by mělo napomoci v tom, že uživatel si bude vědom toho, že se nenachází na konci komunikace.

Zdroje: twitter.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim