reklama

Viber získává ještě tmavší vzhled aktualizováno

Viber získává ještě tmavší vzhled [aktualizováno]
2019-11-20T18:15:03+01:00
• 20. 11. 2019
5

Aktualizováno 20. 11.

V březnu tohoto roku komunikační aplikace Viber představila tmavší vzhled. Někteří ale byli zklamáni, že se jednalo jen o tmavě modrou barvu. Nyní máme ale dobrou zprávu, nejnovější verze obsahuje skutečně tmavý vzhled. Stačí v nastavení v sekci vzhled zvolit černou barvu. Aplikace tak bude ještě úspornější na smartphonech s OLED displeji. Kromě toho bude v noci méně zářit.

Původní článek 6. 3.

Google nějakou dobu všechny aplikace přebarvoval do bílé podoby, přičemž se nevyhnul ani operační systém. Následně přiznal, že tmavý vzhled je výhodnější a začal nabízet u aplikací tmavý režim, přičemž stále pokračuje v nasazování novinek. Jakoby se jednalo o odstartování nového závodu a vývojáři začali implementovat tmavý vzhled. Nedávno jsme se dočkali například u Messengeru od Facebooku. Nyní se přidává další komunikační služba, Viber.

Viber s tmavým vzhledem

Komunikační služba Viber představila desátou verzi své aplikace, která přinesla pozměněný vzhled. Nyní došlo na oficiální oznámení, že aplikace pro Android dostává tmavý vzhled. Pokud byste čekali podobné barvy jako u Messengeru od Facebooku, zklameme vás. Sice se jedná o tmavší vzhled, ale černou byste hledali marně. Na druhou stranu se jedná o příjemnější podívanou, zejména v noci.

Viber oficiálně vítá uživatele na „temné straně“ a dodává, že díky této změně ušetří energii na svém zařízení. To je jen částečně pravda, jelikož k úspoře dojde jen na zařízeních s AMOLED/OLED displeji. Kromě této novinky došlo na vylepšení stability aplikace a zejména ke zrychlení. Pokud jste majiteli iOS zařízení, tak tmavý vzhled by měl být dostupný v horizontu dvou týdnů.

logo-app Viber Viber Media S.à r.l. Zdarma ANDROID logo-app Viber Messenger – Text & Call Developer Zdarma iOS

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

To jste dost zaspali , já mám Viber kompletně černý asi 3 týdny.

Přemysl Vaculík

VIP 21. 11. 2019, 17:18

Anebo jste byl zařazen do A/B testu?

To nevím , prostě aktualizuju na obchod play.

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

6. 3. 2019, 16:45
Android aplikace

Viber? To ještě existuje?

Přemysl Vaculík

VIP 6. 3. 2019, 17:15

Dokonce i ICQ existuje :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim