reklama

iOS 13.3 nabídne novou funkci Komunikační limity

iOS 13.3 nabídne novou funkci Komunikační limity
2019-11-06T07:45:40+01:00
• 6. 11. 2019
1

Společnost Apple před několika hodinami zveřejnila první beta verzi připravovaného operačního systému iOS 13.3 registrovaným vývojářům, a to za účelem důkladného testování. Právě nový instalační balíček přináší funkci v podobě Komunikační limity pro čas obrazovky. Pokud nás paměť nemate, tuto funkci Apple představil při uvedení iOS 13. 

iOS 13.3 nabídne rodičům pomocnou ruku

Díky těmto komunikačním limitům budou moci rodiče ovládat, kde budou jejich děti moci komunikovat a za jakých podmínek. Komunikační limity se tak vztahují na určité aplikace, a to na Telefon, FaceTime a Zprávy spolu s kontakty iCloud. 

Existují zde nastavení pro řízení komunikace během Času obrazovky, s možnostmi kontaktovat pouze kontakty nebo všechny. K dispozici je také funkce, díky které je možné přidávat uživatelé do skupinového chatu. K dispozici je také samostatné nastavení komunikačních limitů, které lze nastavit pro všechny nebo jen pro konkrétní kontakty. 

Nakonec je zde funkce pro povolení nebo zakázání úprav kontaktů, které mohou změnit některá nastavení. Bez ohledu na nastavení komunikačních limitů jsou hovory na čísla tísňového volání vždy povoleny. 

Zjednodušeně řečeno, díky funkci Komunikační limity budou rodiče moci lépe kontrolovat, s kým jejich děti komunikují v různých denních časech. Nastavit tak například bude možné, s kým budou děti moci komunikovat během školy. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Hakus von Tyros

6. 11. 2019, 8:27
Android aplikace

Tak toto vypadá opravdu užitečně !

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim