reklama

Apple vydal opravný balíček iOS 13.2.1 pro HomePod

Apple vydal opravný balíček iOS 13.2.1 pro HomePod
2019-11-01T15:56:15+01:00
• 2. 11. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka vydala nový instalační balíček pod označením iOS 13.2.1. Jedná se o aktualizaci, která je určená pro chytrý reproduktor HomePods. Nutno podotknout, že se jedná o velice důležitou aktualizaci, neboť přináší opravy chyb, které se objevily ihned po příchodu iOS 13.2. 

iOS 13.2.1 opravuje velké chyby

Více uživatelů si stěžovalo na to, že aktualizace iOS 13.2 způsobila nefunkčnost jejich HomePodu. V praxi chyba vypadala tak, že se chytrý reproduktor uzamkl do spouštěcí smyčky, zejména po restartování zařízení. 

Apple tedy byl nucen po několika hodinách stáhnout aktualizaci iOS 13.2 ze serverů a po pár dnech nabídnout opravu v podobě dnešního instalačního balíčku. Celkově nová verze iOS 13.2.1 přináší i podporu pro nové funkce HomePod.

Tak například je k dispozici schopnost rozpoznat hlasy různých členů rodiny. Dále je možné spustit přehrávání hudby, podcastu či telefonní hovor tak, že se váš iPhone přiblíží k HomePodu. Také se objevila novinka v podobě relaxačních zvukových stop Ambient sounds. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim