reklama

Sennheiser SP 30 přináší nový reproduktor určený pro konferenční hovory

Sennheiser SP 30 přináší nový reproduktor určený pro konferenční hovory
2019-09-03T13:00:59+01:00
• 3. 9. 2019

Společnost Sennheiser, zabývající se výrobou audio zařízení, přichází na trh s novým bezdrátovým reproduktorem Sennheiser SP 30. Není cílen pro běžného uživatele na poslech hudby, ale je určen pro businessmany, kteří chtějí pořádat skupinové hovory a mít při nich kvalitní audio, které nebude nijak rušeno díky vlastnosti potlačování okolního ruchu.

Sennheiser SP 30 Sennheiser SP 30

Příjemce hovoru by měl díky již třetí generaci těchto reproduktorů Sennheiser SP 30, určených pro komunikaci, slyšet dostatečně hlasitý hovor a volaná strana by měla přijímat čisté audio bez okolního šumu a ruchu, novinka se postará i o ztlumení ozvěny.

Sennheiser SP 30

Konferenčních hovorů se může díky Sennheiser SP 30 zúčastnit až osm účastníků. Pokud chce uživatel připojit komunikátor k počítači, může tak snadno učinit pomocí smotaného USB-A / USB-C konektoru v samotném zařízení. Pro připojení k telefonu slouží buď technologie NFC, USB Bluetooth dongle je dostupný ve verzi Plus.

Mikrofony s dlouhým dosahem a funkcí potlačení okolních ruchů i ozvěny doplňuje reproduktor s extrémně nízkým zkreslením, který je optimalizovaný pro perfektní a přirozenou reprodukci lidského hlasu. Srozumitelný konferenční hovor tak není problém ani v taxíku cestou na letiště. Na kvalitu hovoru má nezanedbatelný vliv i perfektně odladěný duplexní režim. Ten eliminuje nutnost se při hovoru střídat, kterou známe z běžných hlasitých handsfree. V případě Sennheiser SP 30 mohou obě strany mluvit současně. To výrazně zvyšuje plynulost komunikace a umožňuje vše domluvit bez  nejmenších potíží.

Baterie má výdrž až 18 hodin hovorů, rozměrové je zařízení kompaktní, na šířku má jen 12 cm a na tloušťku jen 4 cm. Výrobce sám uvádí, že zařízení je určené pro propojení se systémy MacOS, Windows a s chytrými mobilními telefony. Maloobchodní cena zařízení je stanovena na necelých 6 000 Kč.

Sennheiser SP 30

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat