reklama

Samsung Galaxy A20s přibližuje úřad TENAA

Samsung Galaxy A20s přibližuje úřad TENAA
2019-09-08T16:30:39+02:00
• 8. 9. 2019

Čínský telekomunikační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci zařízení s názvem Galaxy A20s (SM-A2070) a díky ní může společnost Samsung postoupit dále s pracemi. Telefon připomíná model Galaxy M30 po stránce designového zpracování. Ovšem vnitřní výbava ve srovnání nejspíš bude o něco méně výkonná. Výpis z databáze přináší jak seznam hlavních specifikací, tak jsou k nahlédnutí také první fotografie novinky.

Zapadne do průměru

Infinity-V displej s úhlopříčkou 6,49 palce požene vpřed osmijádrový procesor Exynos 7884 z vlastní dílny běžící pod taktovací frekvencí 1,6 GHz. Za ním následuje 4GB operační paměť RAM a interní úložiště s kapacitou 64 GB, které půjde rozšířit až o dalších 512 GB po vložení paměťové microSD karty. Jihokorejský výrobce do těla o tloušťce 7,99 mm vměstná článek baterie s kapacitou 4 000 mAh.

Přesnou konfiguraci trojice objektivů v zadní části bohužel prozatím neznáme, ale ještě ji doplňuje přisvětlovací LED blesk či skener otisků prstů. Mezi ostatní prvky výbavy patří podpora dual-SIM, funkce Bluetooth 4.2, 3,5mm jack pro sluchátka, systém Android ve verzi 9.0 Pie překrytý vlastním rozhraním One UI a dvě barevné verze (černá, modrá).

I když neznáme datum oficiálního představení v celosvětovém měřítku nebo prodejní cenovku, tak k tomu všemu může dojít v nejbližších dnech, neboť v minulosti telefon stihl získat důležité certifikace od Bluetooth SIG a Wi-Fi Alliance.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim