reklama

Huawei FreeBuds 3 přichází do Česka, stojí 4 799 Kč aktualizováno

Huawei FreeBuds 3 přichází do Česka, stojí 4 799 Kč [aktualizováno]
2019-11-08T15:55:25+02:00
• 8. 9. 2019

Aktualizováno 8. 11.

Společnost Huawei představila na veletrhu IFA sluchátka Huawei FreeBuds 3, která se nyní dostávají na český trh. Doporučená cena byla stanovena na 4 799 Kč, přičemž budou dostupné v bílé a černé barvě. Huawei u nich láká na aktivní potlačení okolního hluku a až 20hodinovou výdrž při použití dockovací krabičky, která se nabízí pomocí USB C.

Původní článek 6. 9.

Huawei na veletrhu IFA dnes dopoledne představil třetí generaci svých bezdrátových sluchátek – Huawei FreeBuds 3. Dle výrobce jde o vůbec první sluchátka svého typu s aktivním potlačením hluku. Tato funkce je typická zejména pro uzavřená sluchátka, ale u otevřených jde v tomto případě o premiéru.

FreeBuds 3

Potlačení hluku a dlouhá výdrž

Designem sluchátka nápadně připomínají konkurenční Apple AirPods, i když rozdíly mezi nimi jsou patrné na první pohled. Například nabíjecí pouzdro je druhového tvaru. V pouzdru je integrovaná baterie, která zajišťuje až 20hodinový poslech hudby. Samotná sluchátka bez pouzdra by pak měla vydržet na jedno nabití 4 hodiny.

FreeBuds 3

Společně se sluchátky došlo i na představení nového čipu A1, který se ve sluchátkách nachází. Během prezentace došlo samozřejmě na přímé srovnání s čipem H1 od Applu. Huawei tvrdí, že jejich čip jako vůbec první disponuje podporou standardu Bluetooth 5.1. Krom toho mezi jeho přednosti patří nízká latence a výrazně nižší spotřeba energie, v porovnání s ostatními Bluetooth čipy.

V praxi jsme bohužel potlačení hluku zatím nevyzkoušeli, tudíž nemáme možnost zhodnotit, jak moc je účinné. Až se k nám ale dostanou na otestování, prověříme důkladně všechny jejich vlastnosti. Jistotou ale je, že minimálně v oblasti potlačení hluku nemohou těmto sluchátkům Apple AirPods nikterak konkurovat, jelikož touto funkcí nedisponují.

Huawei představilo Kirin 990, procesor pro Mate 30 [IFA]

Na trh se sluchátka dostanou během příštího měsíce, konkrétní datum bohužel nezaznělo, stejně tak nebyla zmíněna ani cena. Na tyto podrobnosti si budeme muset ještě počkat.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat