reklama

Huawei FreeBuds 3 jsou nová bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku IFA

Huawei FreeBuds 3 jsou nová bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku [IFA]
2019-09-06T17:58:43+02:00
• 6. 9. 2019

Huawei na veletrhu IFA dnes dopoledne pĹ™edstavil tĹ™etĂ­ generaci svĂ˝ch bezdrátovĂ˝ch sluchátek – Huawei FreeBuds 3. Dle vĂ˝robce jde o vĹŻbec prvnĂ­ sluchátka svĂ©ho typu s aktivnĂ­m potlaÄŤenĂ­m hluku. Tato funkce je typická zejmĂ©na pro uzavĹ™ená sluchátka, ale u otevĹ™enĂ˝ch jde v tomto případÄ› o premiĂ©ru.

FreeBuds 3

Potlačení hluku a dlouhá výdrž

Designem sluchátka nápadně připomínají konkurenční Apple AirPods, i když rozdíly mezi nimi jsou patrné na první pohled. Například nabíjecí pouzdro je druhového tvaru. V pouzdru je integrovaná baterie, která zajišťuje až 20hodinový poslech hudby. Samotná sluchátka bez pouzdra by pak měla vydržet na jedno nabití 4 hodiny.

FreeBuds 3

Společně se sluchátky došlo i na představení nového čipu A1, který se ve sluchátkách nachází. Během prezentace došlo samozřejmě na přímé srovnání s čipem H1 od Applu. Huawei tvrdí, že jejich čip jako vůbec první disponuje podporou standardu Bluetooth 5.1. Krom toho mezi jeho přednosti patří nízká latence a výrazně nižší spotřeba energie, v porovnání s ostatními Bluetooth čipy.

V praxi jsme bohužel potlačení hluku zatím nevyzkoušeli, tudíž nemáme možnost zhodnotit, jak moc je účinné. Až se k nám ale dostanou na otestování, prověříme důkladně všechny jejich vlastnosti. Jistotou ale je, že minimálně v oblasti potlačení hluku nemohou těmto sluchátkům Apple AirPods nikterak konkurovat, jelikož touto funkcí nedisponují.

Huawei představilo Kirin 990, procesor pro Mate 30 [IFA]

Na trh se sluchátka dostanou během příštího měsíce, konkrétní datum bohužel nezaznělo, stejně tak nebyla zmíněna ani cena. Na tyto podrobnosti si budeme muset ještě počkat.

reklama
reklama

David PilaĹ™

Student IT, nadšenec do technologií všeho druhu a milovník mobilního focení. Rád se podílí na beta testování a překladu softwaru.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim