reklama

Aplikace Váš Telefon umožní telefonovat z počítače

Aplikace Váš Telefon umožní telefonovat z počítače
2019-09-08T13:30:35+01:00
• 8. 9. 2019

Microsoft vzdal boj na trhu mobilních operačních systémů, ale v případě aplikací pokračuje ve vývoji. Kromě běžných titulů má na svém kontě aplikaci Váš Telefon, která propojuje smartphone s Windows 10, díky čemuž jsou na počítači dostupné fotky, SMS, MMS a notifikace z mobilu. Také je zajištěna zpětná komunikace. Nyní se ukazuje, že Microsoft pracuje na další zajímavé novince.

Microsoft pokračuje ve vývoji aplikace Váš telefon

Váš Telefon se naučí telefonovat

V tuto chvíli se má testovat možnost uskutečňování telefonních hovorů přímo z počítače díky aplikacím Váš Telefon a Your Phone Companion. Aby to bylo možné, musí se v nastavení aplikace na počítači zapnout možnost uskutečňovat telefonní hovory.

Po zapnutí aplikace dostane novou položku, v rámci které se nachází číselník. Zřejmě bude k dispozici i seznam kontaktů, ale to si nejsme úplně jistí. Ve své podstatě tak počítač působí jako „handsfree“, takže budete potřebovat sluchátka/reproduktory a mikrofon. Hovor jako takový bude stále probíhat skrze mobilní telefon.

S největší pravděpodobně se novinka objeví první v rámci programu Insiders a až po ukončení testování a vývoje se dostane do všech zařízení. Kdy se tak stane, zatím nevíme, ale je možné, že se dočkáme v horizontu několika týdnů nebo pár měsíců.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim