reklama

Xiaomi Mi Mix 4 – více než vysoký výkon

Xiaomi Mi Mix 4 – více než vysoký výkon
2019-08-26T08:00:16+02:00
• 26. 8. 2019

V pořadí 4. generace modelové řady Mi Mix začíná vyplouvat na povrch a společnost Xiaomi ji může vůbec poprvé ukázat během příštího měsíce. Původní generace dorazila koncem října loňského roku, takže příchod nového nástupce je rozhodně u čínského výrobce na pořadu dne. Nejnovější únik přináší většinu klíčových specifikací, které z připravovaného telefonu dělají opravdu výjimečného zástupce.

Vše na maximum

Ačkoliv zatím neznáme přesnou úhlopříčku displeje, tak lze počítat se zakřiveným panelem a podporou 2K rozlišení v keramickém těle. Hardwarová sestava má být složena z osmijádrového procesoru Snapdragon 855 Plus (2,96 GHz) od Qualcommu, 12GB operační pamětí RAM nebo 1TB interního úložiště podporující standard UFS 3.0. Výdrž bude mít pod kontrolou baterie s kapacitou 4 500 mAh za podpory technologie rychlého (30 W) a bezkontaktního nabíjení.

Do zadní části dosadí celkem 4 snímače fotoaparátu, kde hlavní slovo určitě získá 108megapixelový objektiv. Následovat bude super širokoúhlý (16 MPx), 12MPx a periskopový senzor. Mezi ostatní prvky patří 3,5mm jack pro sluchátka, technologie NFC, podpora sítí 5. generace či softwarové rozhraní MIUI ve verzi 11, což by klidně mohlo odpovídat již novějšímu Androidu 10.

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim