reklama

TOP Xiaomi produkty, které jsou nyní za senzační ceny! sponzorovaný článek

TOP Xiaomi produkty, které jsou nyní za senzační ceny! [sponzorovaný článek]
2019-08-08T09:59:08+01:00
• 8. 8. 2019

Pro hladké oholení je tu Xiaomi

Skvělá kombinace tří holících hlavic umožňuje bezchybné oholení ve všech možných záhybech na vaší tváři. Samozřejmostí je u Youpin holícího strojku plná voděodolnost a též holení na suchém povrchu. Xiaomi garantuje nepodrážděnost kůže v tomto režimu, což je velmi vítaná schopnost, pokud se holíte na cestách nebo se potřebujete velmi rychle zbavit přebytečných vousů. Xiaomi Youpin nabídne i malinký displej na spodní části, kde se zobrazuje množství baterie.

Baterie se nabíjí 60 minut a poskytne 90 minut holení. Strojek má tři holící břitvy a ze zadní části je jedna rovná na sestřihnutí. Holení je možné jak na sucho tak na mokro. Holící strojek Youpin nyní pořídíte na akci v obchodě TomTop se slevou 41 % za 364 Kč. K dispozici je však již jen necelých 150 ks. Pospěšte si tedy, než budou všechny strojky od Xiaomi za tuto cenu vyprodány. Kupujte ZDE.

Xiaomi Mi Smart Scale nyní za sníženou cenu

Jestliže hledáte váhu, která vám toho ukáže mnohem více, než jen vaší hmotnost, mohla by vás zaujmout chytrá váha v podobě Xiaomi Mi Smart Scale. Jedná se o velmi zajímavou generaci, která vám ukáže nejen informace o vašem těle, ale také je dokáže zaznamenat do vašeho mobilního telefonu. A je jedno, jestli vlastníte smartphone s operačním systémem Android nebo iOS – váha zvládne obojí.

Důležité je držet se určitých pravidel. Tak například je dobré, když se každé ráno na váhu postavíte. Zařízení vám totiž nejen pečlivě změří vaší hmotnost, ale také dodá informace o množství tělesného tuku, svalstva či dokonce vody.

Veškeré údaje o vašem těle následně putují do mobilní aplikace Mi Fit, díky které pak máte možnost sledovat změny hodnot. Chytré váhy používají i sportovci, neboť získávají perfektní přehled o tom, jak se jejich pohybové aktivity opravdu na těle projevují. Což je pro nadšené sportovce velmi důležité. Tuto funkci však můžete ocenit i vy.

Xiaomi Mi Smart Scale disponuje navíc velmi povedeným konstrukčním zpracováním, přičemž jej díky svému tenkému designu můžete umístit téměř kamkoliv. Chytrá váha od čínského výrobce je mimo jiné vybavena také LED displejem. Jestliže máte o originální váhu zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu TomTop. Ten Xiaomi Mi Smart Scale nabízí za 1 305. Pokud však zadáte náš odkaz, zaplatíte pouhých 635 Kč. Váhu si můžete zakoupit ZDE.

Creality 3D a ještě nižší cena

3D tisk v dnešní době činí velký podíl ve světě technologií . Lze tisknout prakticky všechno. Po zuby až po celé domy! Souprava 3D tiskáren pro domácí použití v českých obchodech však stojí nemalé peníze, a to i za základní modely. Tento nešvar však vyřešil zahraniční e-shop TomTop.com, kde si skvělou tiskárnu můžete zakoupit již za 3 981 Kč, z původních 8 008 Kč, což je za jinak drahý nástroj pro 3D tisk opravdu bezkonkurenční cena!

Tiskárna Creality 3D překvapí především svojí velikostí. „Kapesní“ velikost zařízení ve skutečnosti činí pouhých 44 x 41 x 46,5 cm. O místo si tedy příliš neřekne a vejde se prakticky kamkoliv. Váha se zastavila na více než přijatelných 8 kilogramech.

Výrobce k tiskárně navíc přidává 10m vlákna, můžete si tedy navrhnout svůj první model a jednoduše si jej vytisknout. K tomu vám bude stačit pouhý počítač s konektivitou na úrovni USB a OS Windows či Linux a navíc můžete tisknout i OFFLINE! Výrobce implementoval také tu možnost do tiskárny vkládat i karty SD, kde máte návrhy uložené. Tisk by tedy měl být plně bez problémů.

Může se zdát, že jediné problémy může dělat sestavení. Výrobce své balení obohatil o podrobný návod, díky kterému Creality 3D sestrojíte velmi snadno. Jen se připravte na to, že v rámci minut to opravdu nebude. Zařízení ve své konstrukci nabízí jednoduchý LCD displej pro nastavení a informace o tisku. Budete o něm mít tedy přehled nejen na ploše svého osobního počítače.

Originální Creality 3D na českých e-shopech oficiálně neseženete. U internetového obchodu TomTop je však po dobu prvního týdne jen za 3 981 Kč (původní cena 8 008 Kč). Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že si produkt můžete zakoupit z německého skladu. Tiskárna se k vám tak dostane maximálně do pěti dnů a vyhnete se všem poplatkům. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat