reklama

Google přidává režim soustředění do Androidu

Google přidává režim soustředění do Androidu
2019-08-21T19:24:24+01:00
• 21. 8. 2019

Google před nějakou dobou představil Digital Wellbeing, což je rozšíření pro Android, které má napomoci uživatelům s mobilním telefonem. Česky se jmenuje Digitální rovnováha, což jasně definuje, co nabízí. Díky této součásti si můžete nastavit například maximální dobu používání konkrétní aplikace, případně si nastavit speciální režim pro noc a podobně. Nyní jsme se dočkali rozšíření o režim soustředění.

Režim soustředění

Aplikace Digitální rovnováha ve verzi 1.0.263733828.beta získává režim soustředění. Pokud jste již obdrželi aktualizaci a novou funkci nevidíte, nezoufejte. Objeví se do několika hodin. Zatím není jasné, co zapříčiní, že se v aplikaci (v rozšíření) objeví.

Jakmile budete mít režim soustředění k dispozici, budete si moci vybrat aplikace, které vás ruší. Po aktivování funkce nebudete vyrušováni vybranými aplikacemi. Aby byl celý proces aktivování jednoduší a nemuseli jste vždy do nastavení systému, nabízí se jedno drobné rozšíření. Konkrétně se jedná o rychlou předvolbu do panelu rychlého nastavení.

Režim soustředění

Automaticky se vám zkratka neobjeví. Musíte si ji manuálně vložit skrze nastavení panelu rychlého spuštění. Po aktivaci se vám v notifikační liště objeví, že byl spuštěn režim soustředění. Zde jej můžete také vypnout.

logo-app Digital Wellbeing Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim