reklama

Casio představilo chytré hodinky Pro Trek WSD-F21HR s dvěma displeji

Casio představilo chytré hodinky Pro Trek WSD-F21HR s dvěma displeji
2019-08-23T15:00:03+01:00
• 23. 8. 2019

Společnost Casio, která je známa hlavně svými elegantními produkty, se rozhodla představit své vlastní chytré hodinky pod názvem WSD-F21HR. Právě tento model disponuje operačním systémem Wear OS od společnosti Google, přičemž nabízí také několik chytrých funkcí, jako je monitorování srdeční frekvence a další. 

Casio si pohrává s chytrými hodinkami

Pokud jde o cenu, Casio prohlásilo, že Pro Trek WSD-F21HR bude již brzy k dispozici ke koupi ve Spojených státech za cenu 500 dolarů, což je v přepočtu asi 11 000 Kč bez DPH. Chytré hodinky budou v prodeji v černé a červené barvě, přičemž zařízení si budete moci vyzvednout od vybraných prodejců šperků a hodinek po celém světě. 

Na rozdíl od mnoha jiných chytrých hodinek je Pro Trek WSD-F21HR vybaven krásným 1,32palcovým dvouvrstvým displejem, jenž obsahuje barevné a monochromatické LCD. V praxi si tak uživatelé budou moci mezi těmito dvěma displeji libovolně přepínat, čímž dokáží získat delší výdrž na jedno nabití. 

Monochromatický LCD displej zobrazuje čas a informace o různém měření. Spotřebuje tak velmi malé množství energie a je velice dobře čitelný na přímém slunečním světle. Naopak barevný LCD displej zobrazuje velice podrobné informace, jako jsou mapy, různá oznámení a podobně. 

Casio Pro Trek WSD-F21HR je vybaven vestavěným GPS modulem a pokročilým optickým senzorem, který měří srdeční frekvenci prostřednictvím blikajícího LCD světla. Všechny informace týkající se srdeční frekvence se následně objeví na speciálním ciferníku. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim