Apple vydal první betu iOS 13.1

Apple vydal první betu iOS 13.1
2019-08-28T11:40:39+02:00
• 28. 8. 2019
1

Společnost Apple zveřejnila pro své registrované vývojáře další beta verzi připravovaného operačního systému iOS 13. Zajímavostí však je, že novinka nese označení iOS 13.1. Zdá se tedy, že testování v rámci iOS 13 bylo ukončeno. Registrovaní vývojáři si mohou novou aktualizaci stáhnout přímo z internetových stránek určených pro vývojáře. Případně lze instalační balíček stáhnout jako OTA (over-the-air aktualizaci).

iOS 13.1 příliš novinek nepřináší

Bohužel se zdá, že se příliš velké změny neodehrály. A je to celkem logické, neboť Apple se pomalu a jistě blíží do finále. Na vývoj má už jen pár týdnů. Společnost se nyní hlavně soustředí na opravy chyb, kterých je stále mnoho. Jediné viditelné změny se odehrály v návratu Shortcut Automation a funkce Share ETA.  

Nicméně, můžeme očekávat, že v následujících dnech přibude další beta verze, přičemž aktualizací se dočkají i veřejní testeři. Veřejnou verzi si můžete stáhnout v případě, že se zaregistrujete na webu beta.apple.com a do svého zařízení nainstalujete vývojářský profil

 

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Tomas Keller

29. 8. 2019, 11:35

Počkat – když je testování iOS 13 u konce, teď se testuje 13.1 tak až bude finální iOS 13 venku, na iPhone mi nepřijde, když mám 13.1 tudíž budu muset celý iPhone přehrát?

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat