reklama

Realme připravuje novinku 3i

Realme připravuje novinku 3i
2019-07-13T13:30:40+01:00
• 13. 7. 2019

Známý benchmark Geekbench přibližuje mobilní novinku od společnosti Realme, která ji chystá dát označení 3i. Ačkoliv telefon bude zřejmě přestaven už v následujících týdnech, tak je k dispozici zatím jen minimum klíčových informací. Připravované zařízení skryté pod kódovým označením RMX1827 by se mělo stát mezičlánkem mezi modely Realme C2 a Realme 3, což alespoň tvrdí některá zahraniční média.

Slušný průměr

Čínský výrobce doposud prozradil, že přírůstek obdrží displej s výřezem ve tvaru padající kapky, větší baterií, kvalitní fotoaparát nebo stylový design vycházející z aktuálního Realme 3. Výpis v databázi benchmarku Geekbench je o něco sdílnější na základní specifikace.

Přesně mu připisuje operační paměť RAM o velikosti 4 GB či osmijádrový procesor Helio P60 od MediaTeku, k němuž se váže grafický čip Mali-G72 MP3. Vše bude řídit operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie.

Dále se v kuloárech hovoří o podpoře microSD karet a dvou fotoaparátech v zadní části. Závěrem lze zmínit, že cenovka Realme 3 původně startovala od hranice 8 999 indických rupií, takže u Realme 3i může být nepatrně nižší, a to například u 7 999 indických rupií.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim