reklama

iPhone 11 údajně přijde o „oblíbenou“ technologii

iPhone 11 údajně přijde o „oblíbenou“ technologii
2019-07-11T16:30:01+01:00
• 11. 7. 2019
1

Již před nějakou dobou jsme slyšeli spekulace, že nové iPhony včetně top modelů nebudou mít technologii 3D Touch. Nově představené funkce v iOS 13 tomu napovídají a v podstatě tento fakt potvrzují. Všechny funkcionality 3D Touch lze totiž nyní provádět delším podržením, a to dokonce i na iPadech.

iPhone 11 bude bez tradiční technologie

Apple se údajně rozhodl tuto technologii již u letošních nových modelů nenasadit. Podle všeho jej uživatelé tolik nevyužívají. Původně se mělo jednat o revoluční funkci, neboť Apple dokázal vyvinout technologii reagující na tlak displeje. Je tedy poměrně zarážející, že ji uživatelé tolik nevyužívají. Já osobně 3D Touch používám každý den. Myslím si, že má velký význam. 

Na druhou stranu je třeba uznat, že se už jedná o zastaralou technologii. Vždyť tu s námi je od roku 2015, kdy Apple představil model iPhone 6s. Že americká společnost s logem nakousnutého jablka tuto technologii skutečně odstraní ze všech modelů v rámci iPhone 11, potvrdil i zahraniční server DigiTimes. Ten mimo jiné oznámil, že Apple tuto technologii nahradí softwarem, respektive softwarovými prvky v rámci iOS 13. 

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Velmi oblíbenou? To jako vážně? Strašný clickbait.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim