reklama

Huawei Nova 5i Pro (Mate 30 Lite) na fotografiích aktualizováno

Huawei Nova 5i Pro (Mate 30 Lite) na fotografiích [aktualizováno]
2019-07-23T17:50:47+01:00
• 23. 7. 2019

Aktualizováno 23. 7.

Včera jsme vás informovali o chystané novince Huawei Nova 5i Pro a dnes zde máme reálné fotografie tohoto smartphonu. Kromě toho se opět zmiňuje, že do světa zamíří pod názvem Huawei Mate 30 Lite. Bude se tedy jednat o nejlevnější model chystané řady Huawei Mate 30, která se představí do dvou měsíců.

Původní článek 22. 7.

V červnu tohoto roku jsme se dočkali uvedení dvou nových modelů od společnosti Huawei. Předpokládali jsme, že jeden z nich bude na našem trhu dostupný pod označením Huawei Mate 30 Lite, ale nyní se objevuje třetí model Huawei Nova 5i Pro, který bude představen v horizontu týdnů. Právě ten by mohl být dostupný pod označením Mate v Evropě.

Nova 5i Pro

Z označení Nova 5i Pro by se dalo usuzovat, že bude změn velmi málo, když v názvu přibylo jen písmeno „i“, ale ve skutečnosti se nabízí jiné specifikace a také design. Jak je vidět z fotografií z databáze TENAA, zadní sestava kamer je značně odlišná, přičemž se zde také nachází čtečka otisků prstů. I to je rozdíl oproti původním modelům Nova 5 a Nova 5 Pro, jelikož ty mají čtečku přímo v displeji.

Zadní kamery nabídnou 48+8+2+2 MPx a přední strana bude mít 32MPx senzor. Ten bude umístěn v otvoru v levém rohu displeje. O výkon se bude starat Kirin 810, který bude mít k dispozici 6 nebo 8 GB operační paměti. Displej jako takový nabídne 6,26palcovou úhlopříčku s Full HD+ rozlišením. O energii se postará baterie s kapacitou 4000 mAh, přičemž bude dostupné 20W rychlé nabíjení.

V podstatě je Nova 5i Pro kombinací a možná spíše mezistupněm mezi základním modelem Nova 5 a vybavenějším Nova 5 Pro. S největší pravděpodobností se u nás objeví pod označením Huawei Mate 30 Lite. Cena by se měla pohybovat pod hranicí 10 000 Kč.

Zdroje: fonearena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat