reklama

Náramek Huawei Honor Band 4 ve slevě na Cafago.com Sponzorovaný článek

Náramek Huawei Honor Band 4 ve slevě na Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2019-06-04T14:00:36+02:00
• 4. 6. 2019

Čínský výrobce Huawei nabízí v pořadí již čtvrtou generaci chytrého náramku Honor Band 4. V rámci spolupráce se zahraničním e-shopem Cafago jsme si pro vás připravili speciální slevu na Huawei Honor Band 4. Tento náramek na českých e-shopech seženete zhruba za cenu od 2 000 Kč. U internetového obchodu Cafago je však po omezenou dobu jen za 31,46 euro (810 korun). Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit.

Huawei Honor Band 4 a specifikace

Nová generace Honor Band 4 nabízí velký AMOLED displej s úhlopříčkou 0,95 palců. K dispozici je také hned několik funkcí zaměřujících se na zdraví – sledování srdce v reálném čase, monitor spánku. Uživatele zaujme také odolnost vůči vodě do 50 metrů či automatické rozpoznání, zda jde o plavecký bazén. Mimo to můžete pomocí náramku sledovat další sportovní aktivity.

Honor Band 4 je vybaven novým inteligentním upozorněním, jež zobrazí veškeré hovory, zprávy a budíky. Výrobce zapracoval také na baterii, která bude činit 100 mAh a na jedno nabízí vydrží až 14 dnů (při běžném používáním). Nejžhavější novinkou je měřič VO2 Max, který dokáže vypočítat maximální spotřebu kyslíku organismu při fyzické aktivitě a výsledná hodnota je často považována za objektivní ukazatel uživatelovy kondice. Využitá technologie slibuje takřka 95% přesnost.

Model Band 4 umí monitorovat srdeční tep, rychlost či uraženou vzdálenost. Nová varianta dostala navíc GPS modul, běžeckého trenéra Running Coach, speciální technologii TruSleep pro sledování spánku a dýchání během sportování.

Originální Huawei Honor Band 4 na českých e-shopech seženete zhruba za cenu od 2 000 Kč. U internetového obchodu Cafago je však po omezenou dobu jen za 31,46 euro (810 korun). Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Proto neváhejte a navštivte stránky Cafago.com.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim