reklama

Withings uvedl oficiálně Steel HR Sapphire Signature

Withings uvedl oficiálně Steel HR Sapphire Signature
2019-05-13T06:44:45+01:00
• 13. 5. 2019

Novou generaci hodinek přináší na trh společnost Withings a stále bude patřit do segmentu s hybridními zástupci. To znamená hlavně žádný dotykový displej, ale klasické ručičky s převzatými funkcemi z chytrých hodinek. Francouzský výrobce pojmenovat sérii Steel HR Sapphire, přičemž rovnou jsou připraveny 3 různé novinky ve dvou velikostech. Souběžně byl spuštěn i oficiální prodej a samotná cenovka není zrovna nejnižší.

Funkcemi překvapí

Zatímco velikost 36mm pořídíte v provedení White/Rose Gold a Blue/Silver, tak větší 40mm variantu pouze v barvě Black/Slate Grey. Strojek byl vyroben z nerezové oceli, doplňuje jej chromové doplňky a řemínek vyrobený z kvalitní kůže. Safírové sklíčko přináší o stupeň vyšší odolnost vůči poškození. Navíc všechny hodinky odolají tlaku vody až do hloubky 50 metrů (ATM 5).

Velikost baterie není známa, ale při normální použití vydrží až 25 dnů v provozu či 5 dnů v režimu cvičení. Samozřejmostí je snímač tepové frekvence, speciální sportovní režimy, sledování spánkové aktivity a základní upozornění na oznámení ze spárovaného zařízení. Přes Bluetooth lze spárovat s iOS (10.0 a vyšší) nebo Android (6.0 a vyšší) zařízením. Prodejní cena začíná od 299 eur (tj. cca 7 692 Kč včetně daně).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim