reklama

Hodinky Apple Watch zažily rekordní čtvrtletí a zaslouženě vládnou trhu

Hodinky Apple Watch zažily rekordní čtvrtletí a zaslouženě vládnou trhu
2019-05-04T17:59:36+02:00
• 4. 5. 2019
1

Těžko říci, zda se jedná o nejlepší chytré hodinky na světě. Na druhou stranu víme, že jde o vůbec nejprodávanější hodinky. Ano, správně. Prodeje Apple Watch neustále rostou a jeho tvůrce, tedy Apple, může slavit další úspěšné období. 

Apple Watch trhají další rekord

Apple prohlásil, že ve druhém čtvrtletí letošního roku dosáhly hodinky s logem nakousnutého jablka silných prodejů. Vlastně Apple Watch překonaly svůj vlastní rekord, neboť Applu vydělaly více než 5,1 mld. dolarů. Mimochodem, ve stejném období loňského roku byly prodeje nižší hned o 3,94 mld. dolarů. 

Ještě zajímavější je ale fakt, že za tři čtvrtiny prodeje mohou noví zákazníci, kteří na Apple Watch přešli. Bohužel Apple neuvádí přesná prodejní čísla, tudíž nemůžeme zjistit, zda za tento úspěch může nejnovější generace, anebo zákazníci raději zvolí levnější variantu v podobě Apple Watch Series 3. 

Celkově se pak prodeje chytrých hodinek meziročně zvýšily o 50 %, což uvedla společnost Fortune 200. Je velkou otázkou, jak se vlastně bude hodinkám od Applu dařit v budoucnu. Jedno je ale jasné, Apple Watch aktuálně vládnou trhu.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vis Maior

4. 5. 2019, 20:53

Tak asi oprávněně.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim