reklama

Skype zdvojnásobil počet účastníků pro konferenční hovor

Skype zdvojnásobil počet účastníků pro konferenční hovor
2019-04-10T16:59:28+02:00
• 10. 4. 2019

Využíváte-li mobilní a desktopovou aplikaci Skype výhradně pro vytváření větších konferencí, máme pro vás potěšující informaci. Redmondská společnost se rozhodla svou službu znovu aktualizovat. A právě nový instalační balíček přináší rozšíření v podobě účastníků.

Skype není mrtev

Skype, repsektive Microsoft aktualizoval svou aplikaci. Díky novému instalačnímu balíčku se může k jednomu konferenčnímu hovoru připojit až dvojnásobek uživatelů. Skype tedy reaguje na FaceTime, který umožňuje připojit „pouhých“ 32 účastníků. 

Přitom ještě před několika dny bylo možné do konference přizvat maximálně 25 uživatelů. Tento počet však Microsoft nyní zdvojnásobuje, a to na krásných 50 účastníků. Samotné uživatelské rozhraní skupinových hovorů pak dozrálo menších úprav, aby bylo připojení k hovoru velice jednoduché. 

Pokud se jeden z účastníků připojí k již probíhajícímu hovoru, budete o tom upozorněni v podobě tónu, který zazní. Skvělé na něm je, že nijak nepřeruší konverzaci. Vypadá to tedy, že nám tu začal další mini souboj, a to v počtu připojených účastníků. Určitě můžeme očekávat, že společnost Apple na tento krok ze strany Skypu zareaguje.  

Zdroj: blogs.skype.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim