reklama

Skype umožní sdílení obrazovky na Android a iOS

Skype umožní sdílení obrazovky na Android a iOS
2019-04-14T17:27:20+02:00
• 14. 4. 2019

Možná jste se již dostali do situace, kdy vás známý žádal o pomoc ve spojení s nastavením mobilního telefonu nebo vyřešením nějakého problému. Nejjednodušší cesta zatím byla skrze přeposílání snímků obrazovky, ale to vyžadovalo mnoho úkonů. Samozřejmě se zde nabízí i aplikace specializující se na tuto problematiku, ale nastavení takového softwaru je pro amatéry taktéž náročné. Nyní asi nabídne elegantní řešení Microsoft u své služby Skype.

Skype a sdílení obrazovky

Skype je stále populární službou, byť konkurence je mnohdy dravější a rozhodně rozšířenější. I tak Microsoft pracuje na nových funkcích a jednou z nich bude sdílení obrazovky během hovoru. Novinka se zatím testuje a není rozšířená na všechny platformy, ale Microsoft uvádí, že funkce jako taková bude dostupná pro Android a iOS.

Obrovskou výhodou bude možnost sdílení i na další platformy. Skype tak jako mezi prvními v oblasti komunikačních nástrojů nabídne možnost sdílení obrazovky. Nejenže tato novinka se dá využít mezi přáteli nebo rodinou, ale najde si své využití i u firemní komunikace.

V tuto chvíli běžná verze ještě nenabízí tuto funkci. Pokud si ji chcete vyzkoušet, musíte se zapojit do testování nebo si stáhnout APK balíček beta verze aplikace pro Android.

logo-app Skype for iPhone Developer Zdarma iOS logo-app Skype Skype Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, cultofmac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit