reklama

Samsung ruší sérii Galaxy J, náhrada již existuje

Samsung ruší sérii Galaxy J, náhrada již existuje
2019-04-10T16:04:14+01:00
• 9. 4. 2019
2

V poslední době jsme se dočkali od Samsungu celé plejády nových smartphonů, zejména u série Galaxy A. V ní jsme mohli i v minulosti vždy najít modely zapadající do střední třídy. Očekávali jsme, že se v tomto roce objeví o novinky v rámci série Galaxy J, ale jak bylo oznámeno, právě tato série končí.

Samsung představil Galaxy A80, A70 a A20e

Galaxy A jako náhrada

Galaxy J mobily byly zpravidla zařízení s nižšími specifikacemi, přičemž se Samsung snažil konkurovat zejména levným mobilům od konkurence. Bohužel se to tak nedařilo a navíc tyto modely neměly příliš dobrou pověst. To byl jeden z důvodů, proč došlo ke zrušení této série.

Do jisté míry Smasung bude pokračovat s Galaxy J modely, ale již budou pod již existující řadou Galaxy A. Ta obsahuje širší portfólio zařízení, kde najdeme i levnější zařízení. Samsung se chce soustředit na vybavenější modely, kde si potrpí na větší kapacitu baterií, rychlejší nabíjení a lepší fotografické schopností, jak zdůrazňuje ve videu představující změnu.

Ostatně již nyní modely Galaxy A jsou v nejrůznějších konfiguracích. Zatím se nabízí smartphony jako Galaxy A10, Galaxy A20, Galaxy A30 a A50 a nejnovějším přírůstkem je Galaxy A40. Samsung ale úplně nekončí s levnými mobily, nabízí se ještě série Galaxy M, ale ta je určena pro trhy jako třeba Indie. V našich končinách se ale bude ale objevovat zejména série Galaxy A jako základní linie.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Václav Kadlček

9. 4. 2019, 17:51

abecedy je nekonečná 🤣🤣🤣

Martin Jeřábek

9. 4. 2019, 11:58

Úplně zbytečná A série, stačily by dva jeden středně dražší a jeden levnější ale vybavenejší a ne jak nyní, jen kopie Xiaomi.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim