reklama

Perfektní gimbal MOZA Mini-S nyní o 31 % levněji! sponzorovaný článek

Perfektní gimbal MOZA Mini-S nyní o 31 % levněji! [sponzorovaný článek]
2019-04-17T12:04:03+02:00
• 17. 4. 2019

Pokud právě vy patříte mezi ty, co rádi tráví svůj čas nebo se věnují natáčení videí na kompaktní zařízení, jistě je vám známo, že samotná zařízení nejsou schopna dokonalého stabilního obrazu. Ovšem stabilizátory v české republice nejsou levnou záležitostí a kvalitnější kusy mohou uživatele přijít na nemalé peníze. A to v řádech tisícikorun. Toho si všiml obchod TomTop a rozhodl se situaci vyřešit.

Za bezkonkurenčních 1517 Kč si můžete pořídit gimbal od kvalitního výrobce MOZA Mini-S. Ten disponuje kvalitní konstrukcí z oceli a podporou mnoha kompaktních zařízení. Navíc s dopravou zdarma!

Přednosti MOZA Mini-S

MOZA Mini-S nabízí spoustu vlastností, které se vám ve vašem natáčení budou určitě hodit. Mimo úžasnou stabilitu gimbal nabízí také kvalitní zpracování. Mimo odlehčenou konstrukci (pouhých 280g) v sobě zařízení ukrývá nejnovější střídavé motůrky pro tu nejlepší možnou stabilitu. Přidejte perfektní ergonomii a máte zaručeno, že skvěle padne do ruky a dlouhé používání pro vás nebude žádným problémem.

Mezi širokou škálu podporovaných zařízení se řadí především kompletní série iPhonů, či GoPro HERO 5/4/3/3+ a další kamerky podobné velikosti. Mobilní zařízení můžete umístit prakticky jakákoliv. Jediná podmínka je, aby měla šířku od 5-8cm.

U designu se ještě pozastavíme. Díky přepracovanému provedení se výrobci podařilo chytře zasadit potřebná tlačítka a joystick tak, aby byl komfort užívání co nejvyšší. Ovládejte jednoduše 4 směrný joystick a bluetooth tlačítko svým palcem. Mezi tím, co přenastavujete módy stabilizátoru, svým ukazováčkem můžete operovat s tlačítkem pro módy stabilizátoru na zadní straně.

Mezi hlavní přednosti patří především schopnosti potřebného softwaru. Ten je schopen mimo jiné sledovat váš obličej a automaticky se otáčet za vámi. K této funkci zajisté oceníte montáž pro stojánek. Zmiňované bluetooth tlačítko vám umožní pořizovat snímky a natáčet. Zadní tlačítko pak splňuje funkci změny módů, tedy portrét či na šířku. Joystick je zde pak pro kompletní natáčení samotného stabilizátoru.

Otáčecí rozsah MOZA Mini-S je 320 stupňů, což má za následek perfektní panorama a výdrž baterie s kapacitou 2000mAh vám umožní natáčení až pět hodin v kuse. Díky USB-C portu však není problém si zařízení dobít například z powerbanky.

Samotný gimbal můžete nalézt na tomto odkaze, kde si jej můžete zakoupit nebo prozkoumat více z bohaté nabídky vlastností. Za jedinečnou cenu 1517 korun je k dostání však pouze v omezeném množství, které se rychle zmenšuje. Neváhejte tedy příliš dlouho, skvělá 31% sleva zde za pár dní již nebude. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat