reklama

OnePlus Launcher si dokáže nově zapamatovat parkovací místo

OnePlus Launcher si dokáže nově zapamatovat parkovací místo
2019-04-08T13:07:45+02:00
• 8. 4. 2019

OnePlus a jeho speciálně upravený systém OxygenOS, který je postaven na Androidu, sází hlavně na jednoduchost. Zatímco většina prvků byla zachována z Androidu, OnePlus Launcher – výchozí Launcher na všech smartphonech OnePlus – přináší nové rychlé zkratky prostřednictvím Shelf. 

OnePlus Launcher si pamatuje polohu vašeho vozidla

Nově tak můžete otevřít Shelf, a to přejetím přímo na úvodní obrazovce. Díky tomu získáte rychlý přístup k oblíbeným kontaktům, nejnovějším a nejpoužívanějším aplikacím a dalším užitečným částem systému. Vše je pak vyobrazeno v přehledných kartách. OnePlus si však pro své uživatele připravilo ještě jednu novinku, pomocí které si váš telefon dokáže zapamatovat, kde jste zaparkovali svůj automobil.

Chcete-li uložit polohu vašeho automobilu, budete si muset zapnout funkce GPS. Vzhledem k tomu, že funkce závisí na umístění zařízení skrze GPS, je v současné chvíli omezena pouze na parkovací místa venku nebo v místech, kde je GPS dostupné. V případě krytého nebo podzemního parkování si můžete pořídit fotografii parkovacího místa, čímž si zapamatujete polohu svého vozidla. 

Tyto funkce jsou k dispozici ve verzi 3.3.2 mobilní aplikace OnePlus Launcher. Dle dostupných informací jsou novinky k dispozici pouze na operačním systému Android 9 Pie. Tímto systémem je vybaven model OnePlus 6, OnePlus 6T a starší OnePlus 5 a OnePlus 5T. Nejnovější verzi aplikace si můžete samozřejmě stáhnout z Obchodu Play (odkaz níže) či prostřednictvím APK souboru ZDE.

logo-app OnePlus Launcher OnePlus Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj:

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat