OnePlus Launcher si dokáže nově zapamatovat parkovací místo

OnePlus Launcher si dokáže nově zapamatovat parkovací místo
2019-04-08T13:07:45+02:00
• 8. 4. 2019

OnePlus a jeho speciálně upravený systém OxygenOS, který je postaven na Androidu, sází hlavně na jednoduchost. Zatímco většina prvků byla zachována z Androidu, OnePlus Launcher – výchozí Launcher na všech smartphonech OnePlus – přináší nové rychlé zkratky prostřednictvím Shelf. 

OnePlus Launcher si pamatuje polohu vašeho vozidla

Nově tak můžete otevřít Shelf, a to přejetím přímo na úvodní obrazovce. Díky tomu získáte rychlý přístup k oblíbeným kontaktům, nejnovějším a nejpoužívanějším aplikacím a dalším užitečným částem systému. Vše je pak vyobrazeno v přehledných kartách. OnePlus si však pro své uživatele připravilo ještě jednu novinku, pomocí které si váš telefon dokáže zapamatovat, kde jste zaparkovali svůj automobil.

Chcete-li uložit polohu vašeho automobilu, budete si muset zapnout funkce GPS. Vzhledem k tomu, že funkce závisí na umístění zařízení skrze GPS, je v současné chvíli omezena pouze na parkovací místa venku nebo v místech, kde je GPS dostupné. V případě krytého nebo podzemního parkování si můžete pořídit fotografii parkovacího místa, čímž si zapamatujete polohu svého vozidla. 

Tyto funkce jsou k dispozici ve verzi 3.3.2 mobilní aplikace OnePlus Launcher. Dle dostupných informací jsou novinky k dispozici pouze na operačním systému Android 9 Pie. Tímto systémem je vybaven model OnePlus 6, OnePlus 6T a starší OnePlus 5 a OnePlus 5T. Nejnovější verzi aplikace si můžete samozřejmě stáhnout z Obchodu Play (odkaz níže) či prostřednictvím APK souboru ZDE.

logo-app OnePlus Launcher OnePlus Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj:

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat