reklama

Obchod Play nabízí možnost nastavení měsíčního rozpočtu

Obchod Play nabízí možnost nastavení měsíčního rozpočtu
2019-04-17T13:11:09+01:00
• 17. 4. 2019

Už jste si někdy zkusili spočítat, kolik utratíte za aplikace, hry a jiné produkty v Obchodu Play? Jestli cítíte potřebu se hlídat, kolik utratíte peněz, dnešní novinka aplikace Obchod Play se vám určitě bude hodit.

Obchod Play s limitem

Již dnes byste měli najít v aplikaci Obchod Play na mobilním zařízení novinku, díky které si můžete nastavit maximální výši měsíční útraty za jakýkoliv obsah. Pro nastavení musíte otevřít boční menu a následně zvolte položku účet. Na kartě Historie nákupů najdete novou funkci v podobě nastavení limitu. V základu je deaktivovaná. Jakmile nastavíte maximální výši měsíční útraty, začne se vám na této kartě zobrazovat, kolik jste již stihli utratit z daného limitu.

maximální útraty

Jakmile překročíte limit, tak při dalším nákupu se vám zobrazí na dialogovém okně varování, že překročíte limit. Nic jiného se nestane a v podstatě můžete nákup potvrdit. Jedná se tak jen o informativní funkci, která vám zcela nezabrání v utrácení. Limit jako takový si můžete kdykoliv změnit. Bohužel je novinka zatím dostupná jen v aplikaci pro Android. Ve webovém rozhraní Obchodu Play nic takového zatím není. Google již nyní nabízí českou nápovědu k této funkci na svých stránkách podpory.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim