reklama

LG unikl model X4 (2019)

LG unikl model X4 (2019)
2019-03-05T06:44:58+01:00
• 5. 3. 2019

Nejnovější únik přibližuje mobilní novinku od společnosti LG, která by se mohla ukázat minimálně na domácí půdě. Každopádně půjde o základní model pod názvem X4 (2019) a v současné nabídce vystřídá zástupce s označením X4+. Jihokorejský výrobce doposud neprozradil žádnou informaci, takže zveřejněné specifikace v databázi Android Enterprise Device jsou zatím jediným spolehlivějším zdrojem.

Od každého něco

Uniklý seznam odhaluje displej s úhlopříčkou 5,7 palce, který si zaslouží alespoň HD+ rozlišení. Bohužel neznáme přesný typ nasazeného procesoru, ale model X4+ získal Snapdragon 425, čili nelze vyloučit využití procesoru Snapdragon 435 z dílny Qualcommu. Dále již následuje 3GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 32 GB. Neměla by chybět ani podpora paměťových microSD karet.

Výpis uzavírá přítomná technologie NFC a operační systém Android ve starší verzi 8.1 Oreo, i když ten můžou v blízké budoucnosti nahradit novější verzí 9.0 Pie. Telefon to nebude mít zrovna jednoduché, protože na trhu najdete mnoho obdobných zařízení. Proto firma LG nesmí zapomenout například na dvojitý senzor fotoaparátu v zadní části, velkokapacitní baterií či přijatelnou prodejní cenu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim