reklama

LG unikl model X4 (2019)

LG unikl model X4 (2019)
2019-03-05T06:44:58+02:00
• 5. 3. 2019

Nejnovější únik přibližuje mobilní novinku od společnosti LG, která by se mohla ukázat minimálně na domácí půdě. Každopádně půjde o základní model pod názvem X4 (2019) a v současné nabídce vystřídá zástupce s označením X4+. Jihokorejský výrobce doposud neprozradil žádnou informaci, takže zveřejněné specifikace v databázi Android Enterprise Device jsou zatím jediným spolehlivějším zdrojem.

Od každého něco

Uniklý seznam odhaluje displej s úhlopříčkou 5,7 palce, který si zaslouží alespoň HD+ rozlišení. Bohužel neznáme přesný typ nasazeného procesoru, ale model X4+ získal Snapdragon 425, čili nelze vyloučit využití procesoru Snapdragon 435 z dílny Qualcommu. Dále již následuje 3GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 32 GB. Neměla by chybět ani podpora paměťových microSD karet.

Výpis uzavírá přítomná technologie NFC a operační systém Android ve starší verzi 8.1 Oreo, i když ten můžou v blízké budoucnosti nahradit novější verzí 9.0 Pie. Telefon to nebude mít zrovna jednoduché, protože na trhu najdete mnoho obdobných zařízení. Proto firma LG nesmí zapomenout například na dvojitý senzor fotoaparátu v zadní části, velkokapacitní baterií či přijatelnou prodejní cenu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim