reklama

Leagoo přichází s modely S11 a S12

Leagoo přichází s modely S11 a S12
2019-03-03T07:44:24+02:00
• 3. 3. 2019

Další ročník veletrhu MWC v Barceloně máme zdárně za sebou a nezbývá nám ho uzavřít jak jinak než zřejmě posledními novinkami, které byly k vidění konkrétně na stánku společnosti Leagoo. Čínský výrobce neměl nikdy nijak vysoké ambice, což potvrzují i aktuální modely nesoucí označení S11 a S12. Oba telefony jdou sice ve stopách aktuálních trendů, ale naopak nenabízí nic nadstandardního při dnešních poměrech.

V šedém průměru

Leagoo S11 disponuje 6,3palcovým IPS displejem s HD+ rozlišením, pod nímž běží osmijádrový procesor Helio P22 od MediaTeku společně s 4GB operační pamětí RAM a 64/128GB úložiště podle vybrané verze. Ve výřezu „waterdrop“ je 8MPx kamerka, kdežto záda jsou vybavena dvěma senzory (12 + 2 MPx). O celkovou výdrž se postará 3 300mAh baterie. Seznam specifikací uzavírá operační systém Android v aktuální verzi 9.0 Pie nebo přítomná technologie NFC.

Druhý model S12 má o něco lepší výchozí pozici a budoucí majitele bude lákat na 6,4palcový IPS displej s HD+ rozlišením. Dále se výbava značně rozchází, protože jsou připraveny celkem dvě varianty. Nicméně je jistá 4 000mAh baterie, operační systém Android ve verzi 9.0 Pie či snímač otisků prstů. Závěrem můžeme zmínit, že firma ani u jednoho zástupce prozatím neprozradila prodejní cenu, i když byla přislíbená cenově dostupná hranice.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim