reklama

Údajně je v přípravě model Lenovo Phab 3, který nabídne 7,8palcový displej

Údajně je v přípravě model Lenovo Phab 3, který nabídne 7,8palcový displej
2019-02-08T06:44:19+01:00
• 8. 2. 2019

Pamatujete si ještě na časy, kdy byly mobilní telefony s velkým displejem a vysokým rozlišením označovány jako phablety? V té době se jednalo o zařízení, které bylo považováno buď za malý tablet, anebo za velký mobilní telefon. 

Takový phablet představila i společnost Lenovo, a to již v roce 2015. V té době se jednalo o model Lenovo Phab nabízející obří 7palcový displej s rozlišením HD. O rok později byl pak na trh uveden jeho nástupce Phab 2 Pro s 6,4palcovým panelem. 

Phab 2 Pro byl navíc prvním mobilním telefonem, který nabízel funkce Google Tango AR. Přestože se společnost Google rozhodla projekt Tango ukončit už v roce 2017, zdá se, že výrobce pracoval na dalším modelu z řady Phab. 

Lenovo Phab 3 údajně v přípravách

Zahraniční server Nashville Chatter údajně zjistil, že zařízení pod názvem Lenovo Tab V7 získalo od amerického úřadu potřebnou certifikaci od FCC. Modelové označení tohoto zařízení zní PB-6505M a PB-6505MC. Dle spekulací by se mělo jednat o třetí generaci řady Phab. 

Kolegové ze zahraničí přišli také na konstrukční rozměry zařízení, které činí 178 x 86 x 198 mm. Na základě této informace pak bylo prohlášeno, že nové zařízení od společnosti Lenovo nabídne 7,8palcovou úhlopříčku displeje. 

Podle dokumentace od FCC nabídne tento stroj baterii s kapacitou 5180 mAh. Kromě toho bude vybaven dvoupásmovým Wi-Fi modulem. Telefon pak na zadní straně nabídne jediný fotoaparát s přisvětlovací LED diodou a čtečkou otisků prstů. 

O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se měla postarat operační paměť s kapacitou 3 GB. Samotný displej údajně nabídne Full HD rozlišení, tedy 1080 x 2160 pixelů. Srdcem celého telefonu by se měl stát procesor Snapdragon 450. Operační systém Android 9 Pie je pak samozřejmostí. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim