reklama

Gadgety: TOP 3 bezdrátová sluchátka do 300 Kč! sponzorovaný článek

Gadgety: TOP 3 bezdrátová sluchátka do 300 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-02-01T06:20:07+02:00
• 1. 2. 2019

Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem Xiaomi LYEJ05LM. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Xiaomi LYEJ05LM za skvělou cenu

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta. Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem pak zajišťuje technologie Bluetooth 4.1. Samotná výdrž sluchátek činí šest hodin, při maximální zátěži pak tři hodiny. Doba nabíjení činí jednu hodinu.

Originální Xiaomi LYEJ05LM na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 349 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón GBENNEW54, zaplatíte jen 286 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Čínskou společnost Xiaomi vám není třeba nijak podrobně představovat. Všichni totiž moc dobře víte, že jde o výrobce, který dokáže vyrobit skvěle vybavený chytrý telefon za relativně nízkou cenu. Důkazem toho je například model Xiaomi Mi Mix 3, který seženete od 11 990 Kč. Jedná se mimochodem o vlajkovou loď tohoto čínského výrobce. 

Xiaomi se ale nevěnuje pouze výrobě chytrých telefonů, ale také nejrůznějšího příslušenství – od chytrých hodinek a náramků, až po chytré žárovky, či dokonce koloběžky. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Xiaomi představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka.

I7 TWS za skvělou cenu

Originální I7 TWS na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 213 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón GBASRFSTE, zaplatíte jen 176 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

I7 TWS po vzoru AirPods

Společnost na své konferenci odhalila nová sluchátka pod názvem I7 TWS. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta. Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 4.1.

Originální I7 TWS na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 213 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón GBASRFSTE, zaplatíte jen 176 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Sluchátka QCY Mini 2 za parádní cenu!

Gearbest nabízí bezdrátová sluchátka QCY Mini 2 s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 154 Kč. Této ceny můžete docílit ale pouze při použití našeho speciálního kupónu. Ten najdete níže v článku, bez něj byste zaplatili 228 Kč. Sleva skoro 74 Kč je velice výhodná, avšak nepotrvá dlouho, čím dříve si sluchátka pořídíte, tím jistější budete, že slevu získáte, tak nemeškejte.

Za nízkou cenu, jen 154 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY Mini 2 s baterií o kapacitě 40 mAh. Doba přehrávání jsou tři hodiny. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 40 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu Gearbest získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 228 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Zadejte kód GBASRFSTE a zaplatíte jen 154 Kč! QCY Mini 2 sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. A pozor, slevový kupón je k dispozici jen pro 10 nejrychlejších! Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat