reklama

Apple představí televizní službu v březnu či dubnu, HBO podporovat nebude

Apple představí televizní službu v březnu či dubnu, HBO podporovat nebude
2019-02-14T15:29:52+01:00
• 14. 2. 2019

Společnost Apple plánuje představit zbrusu novou televizní streamovací službu. Dle informací by měla být k dispozici již v průběhu dubna či května, ovšem ne každá televizní společnost jej bude podporovat. 

Apple je ve finální fázi testování

Nejnovější zprávy naznačují, že streamovací služba filmů a seriálů od Applu bude k dispozici pro všechny Apple uživatele za menší měsíční poplatek. Společnost s logem nakousnutého jablka však bude podporovat také přihlášení k doplňkovým službám. Uživatel se tak například bude moci přihlásit k existujícím digitálním službám, jako je Showtime.

Podle CNBC se Apple v současné chvíli připravuje na uvedení nové služby do provozu, ovšem ne všichni partneři budou mít svůj obsah k dispozici. HBO se pravděpodobně do této služby ani angažovat nebude, a to kvůli neshodám týkající se sdílení údajů a rozdělení příjmů. Naopak by se ke službě měl připojit Netflix a Hulu. 

Streamovací službu od Applu prozatím bude podporovat Start, Showtime, Viacom a Netflix. Pokud se neshody vyřeší, HBO by se mohlo v budoucnu připojit. Společnost Apple má údajně poměrně striktní podmínky. Po každém partnerovi požaduje 30% snížení předplatného, což není málo. Datum i přesto byl stanoven na měsíc duben či květen. 

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat