reklama

Aplikace Moto Camera 2 se dočkala další aktualizace, novinky potěší

Aplikace Moto Camera 2 se dočkala další aktualizace, novinky potěší
2019-02-17T17:59:24+02:00
• 17. 2. 2019
2

Moto Camera 2 je skvělá aplikace, pomocí které společnost Motorola rozšiřuje možnosti fotoaparátu u svých modelů. V prosinci loňského roku například výrobce zveřejnil aktualizaci, která uživatelům přinesla režim Portrét pro selfies či možnost přidat do fotografie vodoznak. Nyní jsme se dočkali ale dalšího instalačního balíčku. Pojďme si tedy veškeré novinky podrobněji představit. 

Moto Camera 2 přináší tyto novinky

Společnost Motorola rozhodně nehodlá své uživatele nechat na suchu bez aktualizací. Důkazem toho je nově zveřejněný balíček, který přinesl hned několik zajímavých novinek. Aktualizace nabízí nové Live Filters a Leveler UI pro všechna Moto zařízení. 

Leveler UI nabídne menší vodováhu. Ta se může hodit, když focení objekt není v rovině. Kromě toho budou AR samolepky k dispozici také pomocí aplikace Google Lens, ovšem dostupnost bude omezena na určité modely. Mezi nepodporované modely budou jistě patřit Moto G7 Play, Moto G6, Moto G5 Plus, Moto X4 a Motorola One. 

K dispozici bude také historgram, který se zobrazuje nad tlačítkem pro focení. Nově všechna zařízení také dostanou podporu nastavení teploty bílé barvy.

Menší vychytávka se nachází v manuálním režimu. Zde jde nastavit, aby se aplikace automaticky do něj otevírala. Tím si můžete ušetřit čas, pokud manuální režim používáte nejčastěji. Nový instalační balíček je samozřejmě dostupný prostřednictvím Obchodu Play.

logo-app Moto Camera 2 Motorola Mobility LLC. Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Petr Hošek

17. 2. 2019, 21:15
Android aplikace

Proč sem nedáte odkaz ke stažení???

Přemysl Vaculík

VIP 17. 2. 2019, 21:37

Díky za nahlášení, nyní by měl být již viditelný.
Prováděli jsme aktualizaci serveru (na PHP 7.3) a něco „zahaprovalo“.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim