Doogee S90 – další pokus o modulární telefon

Doogee S90 – další pokus o modulární telefon
2019-01-15T12:00:48+02:00
• 15. 1. 2019

Společnost Doogee bude dalším výrobcem, který se pokusí prosadit na mobilním trhu s modulárním zařízením. Zatímco jihokorejské LG si nedokázalo najít své obecenstvo, tak Motorola je světlou výjimkou a možná jako jediná firma dokázala udržet vlastní řešení Moto Mods při životě. Připravovaný model S90 nabídne sice co většina odolných telefonů, ale právě i přídavné moduly pro vylepšení dle libosti uživatele.

S crowdfundingem v patách

Už v tomto týdnu hodlají spustit crowdfundingovou kampaň přes známý server Kickstarter, kde bude k dispozici základní zařízení a také samostatné moduly. Z telefonu můžete například vytvořit vysílačku, herní zařízení nebo kvalitní fotoaparát. Možná až podle zájmu dojde k dalšímu rozšíření, s nímž zatím počítají, protože výrobce na fóru momentálně sbírá nápady. Mezi první návrhy patří 5G modul, modul s projektorem nebo modul s kompaktní tiskárnou.

Připojení modulů k tělu samozřejmě probíhá pomocí magnetů. Co se týče specifikací modelu, tak lze zmínit 6,18palcový displej (FullHD+) s výřezem tzv. U-notch, osmijádrový procesor Helio P60, 6GB paměť RAM, 128GB interní úložiště, 5 050mAh baterii s podporou rychlého nabíjení (10 W) či dva hlavní fotoaparáty ve složení 16 + 8 megapixelů. Prodejní cena bude startovat od hranice 299 dolarů (tj. cca 6 664 Kč).

Zdroje: doogee.cc, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat