reklama

Doogee S90 – další pokus o modulární telefon

Doogee S90 – další pokus o modulární telefon
2019-01-15T12:00:48+02:00
• 15. 1. 2019

Společnost Doogee bude dalším výrobcem, který se pokusí prosadit na mobilním trhu s modulárním zařízením. Zatímco jihokorejské LG si nedokázalo najít své obecenstvo, tak Motorola je světlou výjimkou a možná jako jediná firma dokázala udržet vlastní řešení Moto Mods při životě. Připravovaný model S90 nabídne sice co většina odolných telefonů, ale právě i přídavné moduly pro vylepšení dle libosti uživatele.

S crowdfundingem v patách

Už v tomto týdnu hodlají spustit crowdfundingovou kampaň přes známý server Kickstarter, kde bude k dispozici základní zařízení a také samostatné moduly. Z telefonu můžete například vytvořit vysílačku, herní zařízení nebo kvalitní fotoaparát. Možná až podle zájmu dojde k dalšímu rozšíření, s nímž zatím počítají, protože výrobce na fóru momentálně sbírá nápady. Mezi první návrhy patří 5G modul, modul s projektorem nebo modul s kompaktní tiskárnou.

Připojení modulů k tělu samozřejmě probíhá pomocí magnetů. Co se týče specifikací modelu, tak lze zmínit 6,18palcový displej (FullHD+) s výřezem tzv. U-notch, osmijádrový procesor Helio P60, 6GB paměť RAM, 128GB interní úložiště, 5 050mAh baterii s podporou rychlého nabíjení (10 W) či dva hlavní fotoaparáty ve složení 16 + 8 megapixelů. Prodejní cena bude startovat od hranice 299 dolarů (tj. cca 6 664 Kč).

Zdroje: doogee.cc, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat