reklama

Dobijte svůj smartphone powerbankou Tronsmart PB10 za 368 Kč! sponzorovaný článek

Dobijte svůj smartphone powerbankou Tronsmart PB10 za 368 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-01-03T11:31:05+02:00
• 3. 1. 2019
1

V malém obalu Tronsmart PB10 se ukrývá celých 10 000 mAh, kapacita pak není jediné, co tato power banka nabízí. Už jen to, že je celá Tronsmart PB10 vyrobená z ekologických a obnovitelných zdrojů, tudíž se nemusíte bát o životní prostředí.

Materiál je navíc navržen tak, aby v ruce neklouzal. Navíc jej můžete bez problému položit na kluzký povrch.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a Geekbuying vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

Tronsmart PB10 je možné zakoupit za krásných 368 Kč, a to u internetového obchodu Geekbuying. Pokud tedy hledáte levnou, bezpečnou a výkonnou powerbanku, pak by vás mohl zaujmout model Tronsmart PB10.

Tronsmart PB10, odolná vůči téměř všem vlivům

Zařízení má v sobě spousty ochran a počínaje od špatného zastrčení kabelu, kdy při této situaci automaticky přestane nabíjet. Dále zařízení rozpozná, kdy je nabíjené zařízení plně nabito a přestane dále nabíjet. Spouštěcí tlačítko také funguje jako resetovací a v případě špatného prostředí lze jednoduše restartovat. Tronsmart PB10 pak monitoruje výstupní napětí a když zjistí, že by mělo dojít k příliš velkému napětí, automaticky se vypne, aby nedošlo k poškození.

Teploty pro Tronsmart PB10 také nejsou problémem a automaticky rozpozná teplotu pro možné poškození Li-iontových baterií a dále tak se zařízením nakládá v bezpečném teplotním rámci. Jedna z dalších výhod je ochrana proti zkratům základní desky a baterie.

Má také dvě výstupný USB, a jedno vstupní mikro USB. Je tak velice rozšířená paleta možných nabíjených zařízení. Mód pro nabíjení s menším přívodem energie vám pak umožní nabíjet zařízení, které potřebují menší zdroj energie, jako například bezdrátová sluchátka, nebo sportovní náramky, či hodinky.

Další specifikace:

  • Váha produktu: 180 g
  • Vstup: (Micro USB) DC 5V/2A Max, (USB Type-C) DC 5V/2A Max
  • Výstup: (USB-A) DC 5V/2.1A Max
  • Materiál: PC + ABS
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

4. 1. 2019, 14:04
Android aplikace

Na Ali 15.99 dolaru,takže žádná úchvatná cena…. ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim