reklama

Poweramp v3 je po třech letech konečně ve stabilní verzi

Poweramp v3 je po třech letech konečně ve stabilní verzi
2018-12-26T08:29:37+01:00
• 26. 12. 2018

Původní tvůrci velmi populárního hudebního přehrávače pro operační systém Android vydali v lednu 2016 alpha verzi 3 ke stažení zdarma. Ano, správně, nyní je řeč o aplikaci Poweramp. 

Celkově tak vývoj na nové aplikaci trvá zhruba tři roky. V létě letošního roku jsme se ale dočkali první veřejné beta verze, a nyní konečně i první stabilní verze, kterou je možné stáhnout přímo prostřednictvím Obchodu Play. Stále ale nikdo pořádně neví, co přesně vývojářům tak dlouhou dobu trvá. Tak či onak přináší nová aktualizace mnoho novinek. 

Poweramp v3 a výčet hlavních novinek

Dočkali jsme se například zcela přepracovaného uživatelského prostředí, které nyní nabízí moderní kabátek. Mezi hlavní novinky tedy patří nové rozhraní, nový Audio engine a zcela nová navigace. 

Kromě toho na uživatele čekají nové motivy či rozšířené funkce. Například Audio engine podporuje hi-res výstup či nový DSP. K dispozici je také aktualizovaný ekvalizér. Zapomenout nemůžeme zmínit ani Material Design, jenž zahrnuje nové karty a animace. A hlavní novinkou je také přítomnost Dark Mode. 

Novou aplikaci Poweramp version 3 si můžete již nyní stáhnout skrze Obchod Play. Využít ale můžete také APK soubor, který stáhnete ZDE. 

logo-app Poweramp Music Player (Trial) Max MP Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim