reklama

Apple možná chystá novinku pro News

Apple možná chystá novinku pro News
2018-12-13T15:09:43+01:00
• 13. 12. 2018

Společnost s logem nakousnutého jablka s největší pravděpodobností plánuje během příštího roku aktualizovat svou aplikaci News. 

Apple News nabídne nové předplatné

Apple údajně uvažuje nad tím, že by představil speciální premium Apple News předplatné. V tomto případě bude potřebovat Apple velkou podporu od vydavatelů, ti se na novinku prý netváří příliš optimisticky. 

Zahraniční zpravodajský web prohlásil, že Apple uvažuje o znovuzavedení Texture (předplatné časopisů), a to pouze pro premium předplatitele. Očekává se, že služba bude stát okolo 9,99 amerických dolarů za měsíc.

Prozatím není zřejmé, o jaké publikace přesně půjde v předplatném Apple News. Je však pravděpodobné, že půjde pouze o časopisy, které byly publikovány předtím v Texture – Vanity Fair, The New Yorker a tak dále. Velcí hráči, jako je The New York Times a The Washington Post, prozatím používají své vlastní modely pro předplatné, a daří se jim více než dobře. Zbytek zpravodajského světa se stále spoléhá na reklamy jako takové.

Údajně ale Apple na vydavatele velmi tlačí, aby se do jeho předplatného připojili. Pakliže mají vlastní řešení, celá částka od uživatele jim jde přímo do kapsy. V případě řešení od Applu by se museli dělit, čímž by přišli o část financí. Zde tedy bude na Applu, jaký bonus nabídne vydavatelům a kolik si bude účtovat za poskytování služby. Uvidíme tedy, jak nakonec vše dopadne. Služba by měla být k dispozici v průběhu příštího roku.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim