reklama

VIITA Titan HRV: nejluxusnější chytré hodinky nyní na Indiegogo

VIITA Titan HRV: nejluxusnější chytré hodinky nyní na Indiegogo
2018-11-27T14:37:06+01:00
• 27. 11. 2018

Dostali jsme se do doby, kdy se na trhu objevuje čím dál tím více chytrých hodinek. Ještě předtím, než se dáme do detailnější prognózy, si nalijme sklenku čistého vína a přiznejme si, že tomuto „wearables“ trhu jednoznačně kraluje Apple. Ovšem i ten má co dohánět. 

Jak jsem v úvodu článku zmínil, na trhu se nachází opravdu mnoho výrobců, kteří nabízejí skvělé produkty za zlomek ceny. Čas od času se ale najdou tací, kteří od hodinek čekají více. Pokud chcete TOP hodinky, pravděpodobně sáhnete po Apple Watch Series 4 za cca 12 000 Kč. 

VIITA Titan HRV jen pro vyšší třídu

Pakliže ale patříte mezi náročnější zákazníky, patrně hledáte něco zajímavějšího. Toho si je samozřejmě vědoma i rakouská společnost VIITA, která nyní na Indiegogo představila své nové chytré hodinky. Nejde ale jen tak o ledajaké hodinky. 

Novinka se pyšní hlavně použitými luxusními materiály – titanem, keramikou a safírovým sklem s odolností proti vodě až do 10 ATM. Výrobce si dokonce i uvědomil, že hodinky musí nabízet chytré funkce v kombinaci luxusních materiálů, a to za relativně nízkou cenu. 

Co se hodinek samotných týká, nabídne například strojové učení či implementovaný GPS modul. Chybět nebudou ani různé funkce pro sledování vašeho zdraví. Na trhu se mnoho takových hodinek nenachází, tudíž by se v tomto segmentu mohla společnost VIITA prosadit. Pomoci jí k tomu můžete svým finančním příspěvkem, a to ZDE. 

Zdroj: indiegogo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim