reklama

Samsung Galaxy J4 Core – druhý Android Go oficiálně

Samsung Galaxy J4 Core – druhý Android Go oficiálně
2018-11-10T14:25:37+01:00
• 10. 11. 2018

Spekulace z posledních týdnů jsou konečně na svém konci, protože společnost Samsung oficiálně oznamuje příchod druhého zástupce zapadajícího do programu Android Go od Googlu. Telefon sice nedostal od jihokorejského výrobce příliš mnoho prostoru v médiích, ale novinka dostala název Galaxy J4 Core a rovnou se postaví za první model Galaxy J2 Core, který byl uveden letos koncem letních prázdnin.

O kousek dozrál

U zařízení podstatně vyrostl displej, a to konkrétně o rovný 1 palec. Panel s úhlopříčkou 6 palců při HD rozlišení zespodu řídí čtyřjádrový procesor od neupřesněného dodavatele o taktovací frekvenci 1,4 GHz. Vnitřní stránka pokračuje 1GB operační pamětí RAM nebo interním úložištěm s kapacitou 16 GB. Samozřejmostí je podpora paměťových microSD karet až do výše 512 GB. Celkovou výdrž má pod kontrolou 3 300mAh baterie.

Zatímco záda jsou vybavena 8megapixelovým snímačem fotoaparátu a přisvětlovací LED diodou, tak ještě vpředu najdete základní 5megapixelovou kamerku. Při prvním spuštění se můžeme těšit na Android ve verzi 8.1 Oreo v edici Go. K ní neodmyslitelně patří známé Google aplikace s přívlastkem Go. Prodejci budou nabízet tři barevné varianty (černá, modrá, zlatá), avšak zatím za neznámou prodejní cenu.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim