reklama

Qualcomm již 4. prosince představí nový Snapdragon

Qualcomm již 4. prosince představí nový Snapdragon
2018-11-26T06:44:59+02:00
• 26. 11. 2018

Společnost Qualcomm se konečně rozhodla začít odesílat první oficiální pozvánky na svou brzy konající konferenci v Havaji. Datum uvítací večera byl stanoven na 3. prosince, přičemž největší novinky budou představeny druhý den, tedy 4. prosince letošního roku. 

Společnost sídlící v San Diegu zpravidla představuje své vlajkové produkty druhý den, přičemž podrobnější informace o produktu uvede tentýž den. A stejný proces by měl proběhnout i v letošním roce. 

Snapdragon 8150 bude představen v Havaji

Znamená to tedy, že již 4. prosince se dočkáme příchodu zcela nového procesoru v podobě Qualcomm Snapdragon 8150. Tentýž den pak výrobce uvede podrobnější specifikace nového procesoru. Zajímavé je, že Qualcomm ve své pozvánce láká také na Xiaomi VR. Celá akce pak potrvá do 7. prosince. 

Nového procesoru od Qualcommu se dočkáme v příštím roce, pravděpodobně v březnu. Překvapením bude, pokud již bude podporovat 5G. Žádné další detaily o nových procesorech nebyly sděleny. Co se týče nadcházejícího top procesoru Snapdragon 8150, má být vyroben pomocí 7nm technologie firmou TSMC. Též má mít podobnou architekturu jako Kirin 980, tedy 4 „stříbrná“ jádra, 2 „zlatá“ a 2 „zlatá+“.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim