OnePlus se dostalo do Guinnessovy knihy rekordů zajímavost

OnePlus se dostalo do Guinnessovy knihy rekordů [zajímavost]
2018-11-05T06:44:12+02:00
• 5. 11. 2018

Čínský výrobce smartphonů se zařadil k dalším značkám telefonů, které jsou zapsané v Guinnessově knize rekordů. OnePlus se zařadil po bok společností, jako je Xiaomi, LG, HTC či jeho mateřská společnost Oppo. OnePlus docílil světového rekordu v největším počtu rozbalovaných telefonů zároveň. Konkrétně šlo o nejnovější model OnePlus 6T.

Velké množství nadšených Indů

OnePlus si pro svůj úspěšný pokus o překonání guinnessova rekordu vybral místo konání v Indii, kde má silnou fanouškovskou základnu. Cílem bylo mít co největší počet rozbalovaných telefonů zároveň. Událost s rozbalováním 559 nových OnePlus 6T se konala v Richardson a Cruddas v Bombaji. Přítomen byl zástupce Guinnessových světových rekordů pan Rishi Nath, který dohlížel na průběh celé akce a též posoudil, zda událost vejde do Guinnessových rekordů.

OnePlus však není jedinou společností, která se se svými zařízením zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Zapsalo se tam například Xiaomi s prodejem 2,11 miliónů telefonů za 24 hodin. Dále zde nalezneme například LG s telefonem Optimus 2X, který byl zapsán na základě přítomnosti dvou jádrového procesoru jako první telefon na světě v roce 2011. Do světových rekordů se též dostalo Oppo s modelem R5 z roku 2015, které je nejtenčím chytrým telefonem na světě měřícím pouhých 4,85 mm.

Zdroj: gizchina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat