reklama

Motorola Odin – první informace o chystaném top modelu

Motorola Odin – první informace o chystaném top modelu
2018-11-25T15:50:02+01:00
• 22. 11. 2018
3

Letošní rok nebyl pro společnost Motorola, kterou mimo jiné vlastní Lenovo, žádným zázrakem. Nejprve propustila polovinu svých zaměstnanců v Chicagu, následně pozastavila vývoj modelu Moto X5. Naopak představila speciální edici Verizon Moto Z3.

Samozřejmě model Moto Z3 není špatný telefon, bohužel ale byl představen s loňským procesorem Snapdragon 835. I přesto, že se v tomto roce Motorola nechystá uvést další nové zařízení Moto Z, tak se na internetu objevila informace, že společnost pracuje na novém top modelu. Ten by údajně měl nabídnout nejnovější a nejvýkonnější procesor od Qualcommu. 

Motorola Odin jako Moto Z4

Zařízení s kódovým označením „Odin“ by dle všech informací mělo být vybaveno procesorem Snapdragon 8150 a podporou 5G. V současné době neznáme přesný název nového smartphonu, ale pouze jeho kódové označení. Dle zahraničního serveru XDA by se však mělo jednat o Moto Z4. 

Stejnojmenný web ve své zprávě také uvedl podrobnější hardwarové specifikace. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se měla starat operační paměť s kapacitou 4 GB. K dispozici by mělo být také vnitřní 32GB úložiště pro ukládání dat. Zařízení bude mimo jiné s největší pravděpodobností vybaveno nejnovějším operačním systémem Android 9 Pie. 

V současné chvíli není jasné, zda nové Moto Z4, potažmo „Odin“, nabídne čtečku otisků prstů v displeji. Technologií odemykání pomocí obličeje by ale disponovat mělo. 

Zdroje: xda-developers.com, pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

René Fírek

25. 11. 2018, 10:32
Android aplikace

Mohli by phone doplnit o notifikacni LED a dát vyměnitelnou baterii.

Vis Maior

22. 11. 2018, 8:28

Konečně jeden výrobce, který vyrábí telefony a ne lodě. Výborně pane Koutský

René Fírek

25. 11. 2018, 10:29
Android aplikace

Souhlas.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim