reklama

Apple představil Beats Studio 3 a limitovanou edici Mickey Mouse

Apple představil Beats Studio 3 a limitovanou edici Mickey Mouse
2018-10-18T14:46:39+02:00
• 18. 10. 2018

Čekáte na druhou generaci velmi úspěšných bezdrátových sluchátek AirPods? Tak na ta si budete ještě muset nějakou chvíli počkat. Společnost Apple místo nich na trh uvedla Beats Studio 3 Wireless „Skyline“ s novými barevnými variantami. 

Beats Studio 3 v pořádném stylu

Nově představená kolekce Skyline je v prodeji v Crystal Blue, Desert Sand, Midnight Black a Shadow Gray variantě. Eleganci dodávají také zlaté prvky v podobě loga a pruhů. Skvělé je, že nové Beats Studio 3 nabízí funkci Pure Adaptive Noise Canceling. Nejedná se o nic jiného než o technologii tlumící šum. 

Společnost Beats, potažmo Apple, uvedla, že její technologie pro tlumení okolního zvuku je mnohem pokročilejší než  ta, kterou nabízí konkurenční výrobci. Při vypnutém adaptivním potlačení šumu vám Studio 3 nabídnou až 40hodinový poslech hudby, při zapnutém pak 22 hodin. V tomto případě k dobíjení baterie slouží zastaralý konektor typu microUSB. 

Nová bezdrátová sluchátka jsou samozřejmě vybavena čipem W1, jenž umožňuje snadné spárování jak s iPhonem, tak také iPadem. Vzhledem k tomu, že Mickey Mouse oslavil již své 90. výročí, rozhodla se společnost Beats představit také speciální edici Mickey-themed Beats Solo 3. 

Tematická sluchátka však v současné době nejsou k dispozici, Apple má na svém webu u tohoto produktu napsáno „Coming soon“. Cena Mickey Mouse edice byla stanovena na 7 258 Kč bez DPH. Klasická edice pak na 7 689 Kč bez DPH.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim