reklama

Nokia „Mega Display“ aneb Nokia 7.1 Plus?

Nokia „Mega Display“ aneb Nokia 7.1 Plus?
2018-10-07T19:11:16+02:00
• 7. 10. 2018
1

V tomto týdnu HMD Global představilo novinku Nokia 7.1. Původně jsme očekávali, že se bude jednat o model Nokia 7.1 Plus. Po uvedení jsme tak došli k názoru, že došlo jen ke změně názvů, ale jak se nyní ukazuje, možná se nakonec Nokie 7.1 Plus dočkáme.

„Mega Display“ pod značkou Nokia

V tuto chvíli se objevilo video lákající na další smartphone Nokia a výrobce přímo láká slovy „Mega Display“. Mělo by se tedy jednat o zařízení s velkým displejem. Pokud vezmeme v potaz, že aktuální novinka nabízí 6,18 palců, tak následující mobil by měl nabídnout ještě větší úhlopříčku.

Zatím lze těžce odhadovat, jak velký displej bychom měli očekávat. Možná se bude jednat o 6,5palcovou úhlopříčku, nebo dokonce i více. HMD Global rovnou v ukázce porovnává novinku s kinem, možná se tak bude cílit zejména na konzumaci obsahu. Zde bychom tak očekávali aspoň stereo reproduktory.

Již dříve jsme zachytili informace, že by další model od HMD Global měl být vybaven Snapdragonem 710. Dost indícií naznačuje, že by se smartphone mohl představit již 11. října s označením Nokia 7.1 Plus. Nyní si tedy musíme počkat, jestli skutečně mezi Nokie zamíří další model, nebo dojde k uvedení Nokie 7.1 pro asijský trh.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Patrik Vesecký

7. 10. 2018, 21:15

já jen doufám že to nebude až tak velké jako nám předvedlo Xiaomi se svým Mi Max 3 který má 7 palců velký display a na výšku skoro 18 cm snad se bude Nokie držet více při zemi

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat