reklama

iPhone Xs a Xs Max má závažný problém s LTE a Wi-Fi připojením

iPhone Xs a Xs Max má závažný problém s LTE a Wi-Fi připojením
2018-10-06T17:05:43+02:00
• 6. 10. 2018
6

Na první pohled se zdá, že nové vlajkové lodě iPhone Xs a Xs Max se oproti modelu X nijak výrazně nezměnily. Jedinou výraznou změnou je větší displej, jinak se ale vše zdá být při starém. Vyvedu vás nyní trochu z omylu, hlavní změny totiž proběhly uvnitř zařízení.

Apple do nové vlajkové lodě implementoval nejen nejvýkonnější procesor na světě, ale také zbrusu nové antény pro Wi-Fi a LTE připojení. Společnost si od této novinky slibovala výrazně větší rychlost a stabilitu. Bohužel i mistr tesař se někdy utne. 

Někteří majitelé modelů iPhone Xs a Xs Max si začali stěžovat na opravdu velmi slabý signál a nízkou výkonnost Wi-Fi modulu. Nejdříve se mělo za to, že problém je na straně operátora, opak je ale pravdou – za vším stojí samotný produkt. Jednomu by se při zjištění tohoto problému zastavilo srdce, protože snad každý od telefonu za 30 000 Kč a více čeká bezchybné fungování. 

iPhone Xs již začíná zkoumat i samotný Apple

Jeden z majitelů iPhonu Xs Max se pochlubil, že už jej kontaktoval samotný Apple, který se vše snaží napravit. Společnost majitele údajně požádala o to, zda by si do svého telefonu mohl nainstalovat aplikaci, která bude sledovat sílu mobilního připojení.

Apple se pomocí této aplikace snaží najít a vyřešit problémové části, které způsobují zpomalování signálu. Našli se zde však tací majitelé, kteří byli nuceni svůj nový mobilní telefon odevzdat inženýrům Applu. 

Problém s připojením může mít ale mnoho příčin. Může se jednat nejen o hardwarový, ale také o softwarový problém, popřípadě i o kombinaci obou částí. V nejnovější beta verzi iOS 12.1 došlo také k aktualizaci firmwaru LTE modemu, zatím však není jisté, zda bude problém tímto způsobem vyřešen. Jakmile tedy zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Aby som nikoho neurazil, ale o novych iphonoch ste dokazali pisat neskutocne pribehy az fantasmagorie, ale ze je to obycajny predrazeny smejd, to este nechapete. Vsetko je len o tom, ako Apple dokaze zmagorit ludi. Vsimnite si, s kazdym sa len sudi – pouzivaju vo vyrobkoch ukradnute patenty. Stale maju v sebe, ze ako americania si mozu dovolit vsetko!

Uz prestante s tym stazovanim!!! Kupili ste si iPhone, tak mate!!! Co este chcete, aby fungoval?????? A za tolke peniaze???

Petr Hošek

7. 10. 2018, 8:43
Android aplikace

Co by jste chtěli za ty prachy, aby to fungovalo??? ????????????

Jaromír Heimlich

7. 10. 2018, 8:37
Android aplikace

Mohu se autora jak si mohl Apple slibovat vyšší rychlost a stabilitu bojkotováním lepšího a rychlejšího modemu od Qualcommu a dosazením modemu Intelu? Z toho odstavce v kombinaci s chválou na procesor, která v tom článku vůbec nemusí být, jasně vyplívá jak se „Apple snaží dělat pro zákazníka to nejlepší“ přitom tady je absolutní opak pravdou. Dali tam to horší a moc dobře o tom věděli. Zákazník jim byl minimálně v tomto případě u …

Jaroslav Hronek

6. 10. 2018, 19:15

Začíná se to podobat běžnému křápu za pár tisíc. Myslím, že IPhone už není, co býval, alespoň kvalita neodpovídá té ceně

Vasek Zlotorovic

7. 10. 2018, 9:01
Android aplikace

no to neodpovida bezpecne uz od modelu 5 a vyse ????????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim