iPhone Xs a Xs Max má závažný problém s LTE a Wi-Fi připojením

iPhone Xs a Xs Max má závažný problém s LTE a Wi-Fi připojením
2018-10-06T17:05:43+02:00
• 6. 10. 2018
6

Na první pohled se zdá, že nové vlajkové lodě iPhone Xs a Xs Max se oproti modelu X nijak výrazně nezměnily. Jedinou výraznou změnou je větší displej, jinak se ale vše zdá být při starém. Vyvedu vás nyní trochu z omylu, hlavní změny totiž proběhly uvnitř zařízení.

Apple do nové vlajkové lodě implementoval nejen nejvýkonnější procesor na světě, ale také zbrusu nové antény pro Wi-Fi a LTE připojení. Společnost si od této novinky slibovala výrazně větší rychlost a stabilitu. Bohužel i mistr tesař se někdy utne. 

Někteří majitelé modelů iPhone Xs a Xs Max si začali stěžovat na opravdu velmi slabý signál a nízkou výkonnost Wi-Fi modulu. Nejdříve se mělo za to, že problém je na straně operátora, opak je ale pravdou – za vším stojí samotný produkt. Jednomu by se při zjištění tohoto problému zastavilo srdce, protože snad každý od telefonu za 30 000 Kč a více čeká bezchybné fungování. 

iPhone Xs již začíná zkoumat i samotný Apple

Jeden z majitelů iPhonu Xs Max se pochlubil, že už jej kontaktoval samotný Apple, který se vše snaží napravit. Společnost majitele údajně požádala o to, zda by si do svého telefonu mohl nainstalovat aplikaci, která bude sledovat sílu mobilního připojení.

Apple se pomocí této aplikace snaží najít a vyřešit problémové části, které způsobují zpomalování signálu. Našli se zde však tací majitelé, kteří byli nuceni svůj nový mobilní telefon odevzdat inženýrům Applu. 

Problém s připojením může mít ale mnoho příčin. Může se jednat nejen o hardwarový, ale také o softwarový problém, popřípadě i o kombinaci obou částí. V nejnovější beta verzi iOS 12.1 došlo také k aktualizaci firmwaru LTE modemu, zatím však není jisté, zda bude problém tímto způsobem vyřešen. Jakmile tedy zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Aby som nikoho neurazil, ale o novych iphonoch ste dokazali pisat neskutocne pribehy az fantasmagorie, ale ze je to obycajny predrazeny smejd, to este nechapete. Vsetko je len o tom, ako Apple dokaze zmagorit ludi. Vsimnite si, s kazdym sa len sudi – pouzivaju vo vyrobkoch ukradnute patenty. Stale maju v sebe, ze ako americania si mozu dovolit vsetko!

Uz prestante s tym stazovanim!!! Kupili ste si iPhone, tak mate!!! Co este chcete, aby fungoval?????? A za tolke peniaze???

Petr Hošek

7. 10. 2018, 8:43

Co by jste chtěli za ty prachy, aby to fungovalo??? ????????????

Jaromír Heimlich

7. 10. 2018, 8:37

Mohu se autora jak si mohl Apple slibovat vyšší rychlost a stabilitu bojkotováním lepšího a rychlejšího modemu od Qualcommu a dosazením modemu Intelu? Z toho odstavce v kombinaci s chválou na procesor, která v tom článku vůbec nemusí být, jasně vyplívá jak se „Apple snaží dělat pro zákazníka to nejlepší“ přitom tady je absolutní opak pravdou. Dali tam to horší a moc dobře o tom věděli. Zákazník jim byl minimálně v tomto případě u …

Jaroslav Hronek

6. 10. 2018, 19:15

Začíná se to podobat běžnému křápu za pár tisíc. Myslím, že IPhone už není, co býval, alespoň kvalita neodpovídá té ceně

Vasek Zlotorovic

7. 10. 2018, 9:01

no to neodpovida bezpecne uz od modelu 5 a vyse ????????

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat