reklama

Facebook testuje funkci pro odstranění nechtěných zpráv

Facebook testuje funkci pro odstranění nechtěných zpráv
2018-10-16T10:02:18+02:00
• 16. 10. 2018

Měli jste někdy takový ten nepříjemný pocit v žaludku při odesílání zprávy na Facebooku, protože jste si spletli příjemce či jste ji odeslali špatně napsanou? Právě na tento problém největší sociální síť světa myslí a chystá určité opatření.

Facebook reaguje na nedávný únik dat

Společnost Facebook v současné době testuje zbrusu novou funkci, jež se vám hodí právě při této příležitosti. Dle velmi úspěšného analytika Jane Wonga bude novinka fungovat pravděpodobně takto: 

„Nová funkce bude fungovat tak, že uživatel bude moci na špatně odeslanou zprávu dlouze přidržet prst, čímž se odesílateli nabídne možnost odstranění zprávy. S největší pravděpodobností bude ale tato možnost limitována. To znamená, že text bude muset mít určitou délku.“

Ve své podstatě by se jednalo o funkci, kterou moc dobře všichni známe z Gmailu. Facebook tímto krokem také reaguje na nedávný hackerský útok, čímž došlo k obrovskému úniku dat (zhruba 30 milionů uživatelských účtů bylo hacknuto). 

Společnost Facebook se k této funkci oficiálně nijak prozatím nevyjádřila, takže nemůžeme stoprocentně prohlásit, že se podobné novinky skutečně dočkáme. Jedná se však o možnost, o které již v minulosti Facebook hovořil. Jak by se vám taková funkce líbila? Dejte nám vědět do komentářů pod článek. 

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim