reklama

Chytré hodinky Lenovo Watch 9 nyní za 511 Kč sponzorovaný článek

Chytré hodinky Lenovo Watch 9 nyní za 511 Kč [sponzorovaný článek]
2018-10-23T05:47:33+02:00
• 23. 10. 2018
2

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem AliExpress jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Lenovo Watch 9.

Lenovo přineslo zajímavý kompromis v podobě hodinek Lenovo Watch 9, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Lenovo Watch 9 nyní pořídíte za pouhých 19,78 eur, tedy v přepočtu přibližně 511 Kč.

Lenovo Watch 9 aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Lenovo Watch 9 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Lenovo v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Lenovo Watch 9 se připojují přes Bluetooth 5.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 240 dnů! Za toto vše přitom zaplatíte cca 511 Kč.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

24. 10. 2018, 6:57
Android aplikace

Co by jste chtěli za ty prachy, a lenovo???

Standa Čada

23. 10. 2018, 14:25

Hodinky mám a je to běs, každého před nimi varuji. Čas se dá seřídit pouze přes mobil, ale aplikace Lenovo Watch neustále padá. Když funguje , tak není možné čas seřídit, protože na aktuálně běžící minuty to nefunguje , takže vždy se mi podařilo nastavit jen čas pozdější.
Teď už mi ale hodinky nefungují vůbec, ač je baterie nabitá, takže jsou na vyhození. Byla to velmi špatná koupě a divím se, jak mohlo něco takového opustit bránu firmy Lenovo.
Standa Čada

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim