reklama

PayPal představil vylepšenou aplikaci zaměřenou na možnosti zákazníků aktualizováno

PayPal představil vylepšenou aplikaci zaměřenou na možnosti zákazníků [aktualizováno]
2018-09-05T14:40:21+01:00
• 5. 9. 2018

Aktualizováno 5. 9

Počátkem minulého týdne začala společnost distribuovat vylepšenou mobilní aplikaci PayPal ještě více zaměřenou na možnosti zákazníků. Aplikace se nyní jednodušeji používá, tudíž je teď pro zákazníky ještě snazší zasílat a přijímat platby. Vylepšená mobilní aplikace PayPal zvýrazňuje nejpoužívanější funkce:

  • Optimalizace vzhledu: zákazníci se nyní mohou snáze podívat na svůj zůstatek, dostávat upozornění a přesouvat peníze v podstatě kdekoli.
  • Posunutí tlačítek: tlačítka Odeslat peníze a Přijmout peníze se teď nachází na domovské obrazovce, aby je měli zákazníci vždy na očích.
  • Personalizace: při posílání nebo naopak při přijímání plateb mohou teď uživatelé snadněji přidat svou fotku a upravit si seznam kontaktů, aby měli jistotu, že peníze posílají správné osobě.

Původní článek 27. 8

PayPal je skvělý internetový platební systém. Umožňuje totiž přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. V praxi je každý účet propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí mít samozřejmě povolené internetové platby. Alternativou je platit těmito kartami přímo na internetu (tím je ovšem zvýšeno riziko podvodu, protože je nutno zadat informace o platební kartě přímo cílovému subjektu).

PayPal přepracoval svou mobilní aplikaci

Společnost PayPal se snaží svou službu zlepšovat každým dnem, důkazem toho je nová aktualizace pro mobilní aplikaci. V současné době se stává populární platební aplikace typu peer-to-peer, jako je například Venmo, které paradoxně PayPal také vlastní. 

A právě proto se společnost PayPal rozhodla přepracovat svou mobilní aplikaci a klást větší důraz na zasílání peněz přátelům. 

„Díky novému uživatelskému rozhraní se zákazníci mohou v aplikaci mnohem lépe orientovat. Navíc mají možnost velmi rychle odeslat své peníze, a to odkudkoliv, kdykoliv a komukoliv“ uvedla společnost PayPal ve svém oficiálním prohlášení.

Aktualizovaná aplikace se pomalu a jistě rozšiřuje, vše záleží na daném trhu. Aktuálně je nová aplikace k dispozici v Austrálii a Itálii. Další části světa získají novou aplikaci v průběhu příštích týdnů. Ovšem pokud jste netrpěliví zákazníci, můžete si již nyní stáhnout speciální APK soubor. Ten stáhnete na tomto odkazu.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim